<
>

Реклама

Трибуна Spy News

"Барселона" відкриє футбольну академію у Сумах

Spy-Football.com

10/10/2013 , 10:41

barsa_sumyСумщину відвідала делегація представників футбольного клубу « Барселона». Іспанців зацікавила перспектива відкрити європейську футбольну Академію , яка зараз будується на базі футбольного центру « Барса ».

«Нарешті ми їх « дістали » ! Дуже радий , що іспанці відгукнулися на нашу пропозицію , – коментує на сторінці в Facebook губернатор Сумщини Юрій ЧМИРЬ . Тепер в Іспанії знають , що існує таке місто , як Суми . На Сумщину приїхав директор Департаменту з відкриття академій ФК « Барселона» Реес Альгвасіл МОНТЕСІНОС ».

Зі слів губернатора , це досить серйозний крок у житті регіону : «З цього моменту можна починати відлік часу офіційної акредитації футбольного центру« Барса » світовим клубом« Барселона ». Дуже радий за сумських дітей – на їх гру дивилися гранти світового футболу. Упевнений : для хлопців – це шанс потрапити у великий футбол » – переконаний Юрій Чмирь ! .

На території країн СНД такий проект ФК «Барселона » реалізує вперше – існують чіткі вимоги, яким можуть відповідати не багато хто . Але ось , на думку іноземців , реалізувати його з Сумщиною буде простіше , адже інфраструктура зовсім нова , плюс ще в процесі будівництво Академії .

«Ми пропонуємо відразу створювати все за європейськими критеріями » , – зазначив при зустрічі з губернатором директор Департаменту з відкриття академій ФК « Барселона».

« Приємно було чути оцінку іспанців , що наша спортивна інфраструктура, зокрема поля , вже відповідають європейським стандартам. Зараз Україна на шляху до Європи , і ми стали ближче – європейці вже на Сумщині » – резюмував губернатор Сумщини.

sumyinfo.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама