<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Гравці "Дніпра" просять ФФУ та Конькова дозволити зіграти кубковий матч з "Чорноморцем"

Spy-Football.com

11/11/2013 , 13:21

dniproГравці збірної України та “Дніпра” Руслан Ротань, Євген Селезньов, Роман Зозуля, Євген Коноплянка, Віталій Мандзюк та Артем Федецький листом звернулися до президента Федерації футболу України Анатолія Конькова.

Вони прохають з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася навколо неявки дніпропетровців на матч 1/8 фіналу Кубку України.

Зокрема, футболісти звернули увагу президента ФФУ на те, що засмучені тим, що не змогли прибути на матч національного Кубку.

“Збірники” “Дніпра” сподіваються, що Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації, який відбудеться у четвер, 21 листопада, дозволить визначити переможця пари “Чорноморець” – “Дніпро” виключно за спортивним принципом, передає fcdnipro.com.

В цій ситуації регламент на стороні “Чорноморця”.

Дніпряни можуть лише звинувачувати організатора поїздки, адже до Одеси з Дніпропетровська можна дістатись не лише літаком.

Думаю, виходом з цієї ситуації може бути мирова з “Чорноморцем”: відшкодування “Дніпром” затрат на організацію матчу, який не відбувся, та моральної шкоди, а також покриття всіх витрат на перегравання.

Сподіваюсь, вирішальною буде позиція одеських вболівальників: чи хочуть вони побачити кубкову гру з “Дніпром”, чи гарантований чвертьфінал.

У даній ситуації шкода футболістів “Дніпра” вони нівчому не винні.Шкода вболівальників “Чорноморця” які очікували шоу але залишились без нього і не шкода особу яка так по “піжонськи” віднеслась до організації поїздки!

ТегиТеги:

Реклама