<
>

Реклама

Меми Spy News

Скандал із новою формою "Локомотива" (+Меми)

Spy-Football.com

11/7/2013 , 9:28

За кілька днів до початку чемпіонату Росії футбольні клуби розпочинають представленням своїх нових варіантів форми на майбутній сезон. Щороку команда повинна виступати у новій формі – це закон ринку.

З одного боку, технології не стоять на місці, і компанії-виробники постійно впроваджують все більш просунуті рішення, щоб спортсменам було максимально комфортно бігати 90 хвилин на футбольному полі. З іншого боку, зміна форми – відмінний інструмент викачування грошей з уболівальників, багато з яких щорічно купують нові варіанти «уніформи» своїх кумирів. Адже форма не одна, є домашній варіант, виїзний, третій запасний і навіть тренувальний.

Але кожен рік то у одного клубу, то в іншого відбуваються якісь накладки, недоробки. Деяким не вдається вчасно підготувати форму. Інші шокують дизайном.

Найбільше здивував московський «Локомотив». Мало того що сам дизайн форми залізничників вийшов незвичайний, так дизайнери, які готували презентацію, змогли напортачити ще й з фоновим зображенням, навпроти якого позують футболісти.

Допитливі фанати звернули увагу на фон, який знаходиться за спинами футболістів, які демонструють обновку. Блогер losyara1975 в популярному співтоваристві ru_football в LiveJournal повідомляє, що за спинами футболістів красується «робоча конячка нацистів» – паровоз DR-Baureihe 03, що випускався в Німеччині з 1930 по 1938 рік і широко використовувався німецькими військами під час Великої Вітчизняної війни. З рейок НДР останній з них був знятий в 1972 році. Зараз паровози цієї моделі можна спостерігати лише в музеї. У московському клубі навіть не подбали про те, щоб якось приховати номер локомотива, який повністю збігається з тим, що представлений в «Вікіпедії».

FID_awd4Jlw

Ясна річ, що дизайнери, які готували фотографії, використані на офіційному сайті ФК «Локомотив», не замислювалися про ідеологічну підоснову, а просто вибрали паровоз поживописнее. І можливо, правильно робили. Але педантичні вболівальники вже взялися розкручувати цю історію, на тлі якої загубилося навіть обговорення самої форми як такої.

P.S.  “Локомотив” вже видалив фон на фотографіях. Тепер гравці стоять просто на чорному тлі, без паровоза.

Ну і звичайно ж, до Вашої уваги, кілька мемів про обновку москвичів

за матеріалами Аргументы и факты

ТегиТеги:

Реклама