<
>

Реклама

Трибуна Співчуваємо

Помер власник "Іллічівця" Володимир Бойко

Spy-Football.com

11/6/2015 , 11:30

boyko_illich10 червня не стало Володимира Семеновича Бойка…

На 77-му році життя перестало битися серце Героя України, повного кавалера ордену «За мужність», почесного президента ФК «Іллічівець» Володимира Семеновича Бойка. Ім’я цієї людини нероздільно пов’язане з Маріуполем. У нагороду та на визнання заслуг він носив звання почесного громадянина цього міста. Багато років очолював місцевий металургійний комбінат, і цей період для всього Приазов’я можна назвати часом успіху, стабільності та зростання.

На футбольній ниві саме за часів керівництва Володимира Бойка ФК «Іллічівець» досягнув своїх найкращих результатів, а спортивна інфраструктура міста стала однією з найкращих в Україні. Пам’ять про цю непересічну особистість вічно житиме у серцях маріупольців та усіх вітчизняних любителів футболу.

Володимир Бойко народився в 1938 році. Практично все його життя було пов’язане з Маріуполем і комбінатом імені Ілліча. Він прийшов на завод в 1955 році трубопроводчиком, а в 1990-му очолив підприємство. Авторитетний політик, який кілька разів входив в сотню найвпливовіших людей України за версією різних журналів. У 2014 році його статки оцінювали на рівні $ 500 млн.

Тричі обирався депутатом Верховної Ради. Почесний громадянин міста Маріуполя та почесний президент ФК “Іллічівець”.

Останнім часом Бойко боровся з раком.

Редакція Spy-Football висловлює свої глибокі співчуття рідним та близьким Володимира Семеновича Бойка. Вічна пам’ять…

ТегиТеги: Маріуполь

Реклама