<
>

Реклама

Трибуна FC Karpaty Lviv

Лідер Ультрас "Карпат" про ФФУ, "Арену Львів" та кримські клуби

Spy-Football.com

11/4/2014 , 17:48

karpaty_ultrasВіце-президент “Карпат” Тарас Павлів, відомий в фанатських колах як Гладік, відкриває блог “Гладіатор” на MatchDay. В першому дописі він розповідає, як пройшла зустріч ультрас з представниками Прем’єр-ліги та Федерації футболу України.

На зустрічі в Прем’єр-лізі були представники практично всіх клубів, окрім донецьго “Металургу” та “Металісту”. З боку Прем’єр-ліги виступали Іванов і компанія. Данілова не було – він приймав участь у засіданні Верховної Ради.

Ми розуміємо, що є певні пріоритети, і робота депутатом – це важливо, але, складається враження, що у нас більше людей в футболі немає. У нас в країні є мільйон адекватних людей, які б могли очолити Прем’єр-лігу, але, виходить, тільки він це може робити. Людина сидить на декількох стільцях одразу: депутатство, виконком, Прем’єр-ліга. По ідеї, депутат не мав би бути на цій посаді.

Ще на зустріч були запрошені представники по роботі із вболівальниками з клубів. Із всіх клубів є тільки чотири людини, які реально працюють з вболівальниками, решта – це якісь незрозумілі люди. Прем’єр-ліга сприяє нам, щоб ці пости займали реальні вболівальники. Новостворена фанатська організація буде пропоновувати клубам трьох людей на вибір із тих, кого запропонують фанати цього клубу. Клуб буде вибирати з трьох, щоб не було такого, що ми нав’язуємо клубу одну конкретну людину. Прем’єр-ліга взяла цю пропозицію до уваги, будуть з нею працювати.

Найпроблемніше питання – безпека в Криму. Ситуація показала, що там не те що небезпечно приїжджим фанатам, але й хлопцям із Сімферополя і Севастополя. Іванову декілька разів згадали його слова про те, що там немає блокпостів та зелених чоловічків.

Прем’єр-лига запропонувала: “Може, поки не їдьте в ті міста…” Але треба ж забезпечити безпеку хоча б місцевим. На зустрічі був представник міліції, який сказав, що треба проводити матчі на нейтральній території. Прем’єр-ліга та ФФУ згодні. Не зрозуміло, які сили наполягають на продовженні проведення матчів в Криму. Виходить, це політичні фактори. Всі думають за політику, але не думають за безпеку людей. Коли в Крим їдуть дніпропетровські “бандерівці” – це одне діло, а коли львівські – зовсім інше, і ніхто не може передбачити, чим це закінчиться.

Потім була зустріч в ФФУ. Коньков сказав, що ніколи не підпише ніякі рішення, щоб “Севастополь” і “Таврія” вийшли з українського чемпіонату. Для нас це було дуже важливе питання. Якби він почав говорити про те, що треба думати, то ми не продовжували би з ним розмову. Просто би встали і вийшли.

Президент федерації підтримав перенесення матчів на нейтральну територію, але, якщо це не вийде, він готовий сам їхати з вболівальниками в Крим. Або делегувати це своїм підлеглим. Адекватна позиція.

Далі дискутували над питанням місця проведення фіналу Кубку. Ми запропонували провести його у Львові. В першу чергу, через політичні мотиви – щоб люди, які приїдуть з Донецьку, побачили місто та його мешканців. Щоб дехто зрозумів, що у Львові дуже гостинні люди, а не міфічні “бандерівці, які їдять дітей”. В другу чергу, щоб працівники “Арени Львів”, яка стоїть без діла, хоч зарплату отримали. Коньков сказав, що врахує нашу позицію.

З представниками “Україна Футбол Інтернешнл” обговорили, де буде грати наступні матчі збірна України. Вони розповіли, що не завжди “УФІ” вирішує питання проведення матчів. Наприклад, під час Євро-2012, у вирішенні питання, в якомі місті грати національній команді, приймали участь міжнародні організації. Ми пам’ятаємо, що багато хто не зрозумів матчів України в Донецьку.

Ще стоїть питання “алкоспонсорів”, різних алкогольних напоїв, які є генеральними спонсорами футболу. На зустрічі апелювали: “А що, компанія “Форд” теж не може бути спонсором, адже в аваріях помирає багато людей?” Але це зовсім інше. Треба на законодавчому рівні приймати рішення, що на спортивних аренах не має бути пропаганди алкоголю і цигарок. Павелко сказав, що розробить проект такого закону, і у Верховній Раді будуть намагатись його прийняти.

Взагалі з боку Федерації є адекватність, всі питання доводяться до логічного завершення. З боку Прем’єр-ліги спільного бачення по співпраці немає. У них позиція: все вирішують клуби, а ми – ніхто. Але все покажуть реальні справи, а не розмови.

Джерело: matchday.com.ua

Реклама