<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Офіційне роз’яснення FARE про українські національні символи

Spy-Football.com

11/10/2013 , 10:49

racismПредставник скандально відомої організації прокоментував суперечливі моменти у “чорному списку”.  
На жаль, українськими ЗМІ пронеслася ціла хвиля коментарів і думок спеціалістів про заборонені прапори на українських стадіонах, які не мають нічого спільного з дійсністю. Ми вирішили розібратися в цьому питанні і оцифрували інтерв’ю офіційного представника FARE, координатора освітніх програм FARE по Східній Європи Павла Клименко (з інтерв’ю Громадському Радіо):
“Журналіст: Перелік такий є на сайті, але там виявилася плутанина. Чи це реальний перелік чи ні?
FARE: Ні, ЦЕ НЕ ПЕРЕЛІК ЗАБОРОНЕНИХ СИМВОЛІВ. Те що цитується у деяких медіа, там де вказані Бандера та червоно-чорні прапори це посібник ФАРЕ, який був виданий ще у 2011 році. Практичний посібник, він називається Посібник з моніторингу образливих та дискримінаційних символів на Європейських стадіонах.
Журналіст: А чому ж там у 2011 році з’явився Бандера?
FARE: Справа в тому, що це практичий посібник, тому символи до нього включені на основі практичного досвіду моніторингу. Справа в тому що якщо ви наприклад подивитесь на це зображення, де поруч з прапорами Бандери ми бачимо кельтський хрест. Розумієте, тобто на основі практичного досвіду на стадіонах такі прапори найчастіше вивішуються поряд з нацистською символікою. І поряд створюються дискрімінаційні дії на стадіоні…
Журнасліст: Кельтський хрест використовує і київське Динамо, і ультрас Дніпра, і ультрас Карпат. Це заборонено?
FARE: Так, кельтський хрест являється одним з найбільш відомих неонацистських символів у світі. Після заборони свастики, якщо він використовується поза контекстом шотландських та ірландських релігійних обрядів, це є відвертий символ руху Вайт Пауер, який проголошує вищість білої раси”.

Джерело: www.allplayers.in.ua

ТегиТеги:

Реклама