<
>

Реклама

Трибуна wc-2018

ФІФА відбере ЧС-2018 в Росії і віддасть Катару?

Spy-Football.com

11/6/2015 , 10:51

wc2018Катар готується провести чемпіонат світу вже через три роки. Повідомляється, що ФІФА таємно попросила арабську країну підготувати як мінімум 8 стадіонів до 2018 року, щоб бути готовою прийняти найближчий чемпіонат світу, якщо раптом той буде відібраний у Росії.

Про це повідомляє soccer.ru з посиланням на іспанську AS.

На ФІФА продовжують чинити тиск лідери США, Великобританії і Німеччини, які вважають неприпустимим проведення ЧС- 2018 в Росії, враховуючи тривалу кризу в Україні.

В зв’язку з цим ФІФА вимушена опрацьовувати додаткові варіанти на випадок необхідності перенесення Мундіалю в іншу країну. Катар мав прийняти ЧС-2022 року.

У Катарі прокоментували ці чутки: «У Росії не віднімуть чемпіонат світу. Цього не станеться. Але якщо це все ж станеться, ми будемо готові ».

Окрім цього, генеральний секретар ФІФА Жером Вальке заявив, що, кампанія за право проведення Чемпіонату світу 2026 року відкладена через розслідування корупції в організації. Повідомляється, що голосування має відбутися в Куала-Лумпурі в травні 2017 року. Серед країн, зацікавлених у турнірі, називалися США, Мексика, Канада і Колумбія.

Нагадаємо, що через скандал у ФІФА вже подав у відставку очільник цієї організації Зепп Блаттер, а більше десяти чиновників вже арештовані.

 

Чемпіон

ТегиТеги: Росія ЧС-2018 ЧС-2022

Реклама