<
>

Реклама

Поза грою договірняк

ФФУ дослідить рух ставок на матч Металіст - Волинь

Spy-Football.com

12/5/2015 , 13:08

Поєдинок Чемпіонату України Металіст-Волинь міг бути договірним.

23-й тур чемпіонату України знову змусив підозрювати футболістів УПЛ в тому, що невиплату зарплат в клубах вони компенсують за рахунок грошових виграшів у букмекерських конторах на матчах зі своєю участю. У центрі скандалу – вчорашня зустріч “Металіст” – “Волинь” (3: 3), в якій п’ять м’ячів з шести були забиті в останні 20 хвилин. Рахунок змінювався блискавично, гра захисників походила на імітацію. Кіпер “Металіста” Горяїнов, який спостерігав за грою з трибун, багатозначно посміхався, а коуч харків’ян Рахаев заявив: “. У мене таке відчуття, що футболісти ставили на тоталізаторі. Забиваємо, але тут же пропускаємо”. “Я з першої хвилини подумав, що матч, напевно, буде товариським. І здивувало мене те, що я як головний тренер про це нічого не знаю.”, – Додав наставник “Волині” Кварцяний.

Футболісти заперечують нечесну гру. “В обороні грали жахливо. Але тоталізатор … Це неправда. Нам потрібна була перемога, намагалися через ..не можу “, – говорить захисник лучан Гуменюк.

У цієї історії може бути продовження. “Якщо у тренерів є підозри, для них напевно є підстави Я б рекомендував обом наставникам провести внутрішнє розслідування. Якщо підозри підтвердяться або ж будуть досить вагомі, хоча б непрямі докази, матеріали слід направити до комітету чесної гри ФФУ, – сказав нам його глава Ігор Кочетов. – Знаєте, у кожного тренера є свої джерела в команді … Ми ж в обов’язковому порядку досліджуємо рух ставок у букмекерських конторах. Якщо побачимо, що на другу половину матчу відбулося підвищення ставок на кількість голів, на нічию і так далі. , то це будуть непрямі докази. Ми регулярно отримуємо таку інформацію з УЄФА. Думаю, на тижні вона у нас може з’явитися – .. якщо таке мало місце “.

За словами Кочетова, ряд матчів ЧУ останніх місяців перебуває під підозрою як у ФФУ, так і УЄФА: “. Назви команд називати не хочу. Тому що, крім інформації з букмекерських контор, потрібно ще добути інформацію з клубів – отримати непрямі докази або хоча б мінімальну упевненість, що матч був зіграний в нечесній боротьбі. Наслідки можуть бути будь-якими. Всі ж пам’ятають вердикт Лозанни по грі “Металіст” – “Карпати”.

Поки що у гольового дощу в Харкові – лише статистичні наслідки. Він допоміг 23-го туру стати найрезультативнішим у ЧУ за 15 років – 4,57 м’ячі за гру. Більше (4,62) було тільки в 29-му турі сезону 1999/2000.

за матеріалами Газета Сегодня

Реклама