<
>

Реклама

Трибуна ФФУ

Українські ЗМІ відправили Сергія Стороженка у відставку?

Spy-Football.com

12/11/2013 , 20:14

storoСьогодні в інтернеті з’явилася інформація про те, що перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко залишив свою посаду.

Як інформують українські ЗМІ, Стороженко зібрав нараду, на які були присутні всі, хто являється йому підконтрольним в федерації і оголосив про те, що подає у відставку.

Крім цього, навіть значилася інформація, що високопосадовець українського футболу назвав причину свого звільнення, як проблеми із здоров’ям, а насправді все це пов’язано із постійними скандалами, в які останнім часом ніяк не залишать Сергія Стороженка. Останнім з цих скандалів була інформація про те, що керівництво львівських «Карпат» подає заяву в прокуратура на Стороженка за завдання збитків державі.

Та незабаром з’явились коментарі і від самого винуватця ситуації. Як зазначив віце-президент ФФУ, він займається своїми справами на робочому місці і нічого подібного не знає.

«Я вас благаю. Я на робочому місці і виконую свої обов’язки. А подібні розмови не коментую», – цитують Сергія Стороженка «Вісті».

Що насправді сталося, покаже час, але дзвіночок продзвенів не просто так, тому можна очікувати продовження цієї історії.

Джерало: foot-ball.net.ua
ТегиТеги:

Реклама