<
>

Реклама

Поза грою Мундіаль

Команди із забороною на секс не дійшли навіть до чвертьфіналу ЧС

Spy-Football.com

12/7/2014 , 21:36

sexЗ чемпіонату світу раніше, ніж інші вилетіли команди, гравцям яких був заборонений секс.

Стриманість не допомагає спортсменам досягти успіхів на міжнародному рівні, з’ясували журналісти. Команди, в яких була введена заборона на секс під час чемпіонату, не змогли пробитися до чвертьфіналу.

Незвичайне дослідження провело інтернет-видання Quartz. Автори розділили всі команди на чотири категорії: ті, в яких секс дозволений, ті, в яких він заборонений, ті, про яких нічого не відомо, і ті, в яких “все складно”.

Як зауважують автори дослідження, у кожного футбольного тренера свої методи досягнення успіху. Деякі регулюють не тільки тренувальний процес, а й взагалі всі дії підопічних, хоча зв’язок між сексом і спортивними досягненнями так і не був науково доведений.

Спочатку стаття була опублікована ще на початку мундіалю. На подив авторів, єдиною групою, що вилетіла з чемпіонату до стадії чвертьфіналів, стали команди, що дали “обітницю утримання” .

Окремої згадки заслуговує методологія дослідження. На думку авторів, не займаються сексом гравці тих команд, які не взяли з собою до Бразилії своїх дружин і подруг. Достеменно відомі лише правила в деяких командах. Наприклад, іспанцям і німцям заборонено займатися любов’ю в ніч перед матчем.

У колонку “Все складно” (It’s complicated) потрапили країни з незвичайними або заплутаними правилами. Так, гравцям з Коста-Ріки стримуватись наказано лише на груповому етапі. Для французької збірної існує докладне зведення правил, що включає в себе безліч вельми інтимних параметрів, а бразильцям близькість дозволяється – “до тих пір, поки це секс, а не акробатика”.

team

 

за матеріалами telegraf.com.ua

ТегиТеги: Мундіаль ЧС-2014

Реклама