<
>

Реклама

Поза грою Казка

Як бразильський футболіст розповідав казки про війну в Україні(Відео)

Spy-Football.com

12/2/2015 , 21:36

Бразильський футболіст Евандро Рашоні, який виступав у аматорському українському клубі «Ретро», став сенсацією в британських і американських ЗМІ, розповівши цілу серію вигаданих історій про український конфлікт. За словами бразильця, він бачив ополченців під Києвом і виїжджаючі зі столиці танкові колони, а автобус з його командою весь час піддавався атакам з боку повстанців.

Маловідомий бразильський воротар Евандро Рашоні, все життя поневірявся по просторах другосортних футбольних турнірів, від чемпіонату Анголи до аматорських українських першостей, придумав оригінальний спосіб стати практично світовою знаменитістю. В інтерв’ю британським і американським ЗМІ, в тому числі телеканалам «Бі-бі-сі» і CNN, він представився воротарем київського «Арсеналу», що втік від жахів війни на Україні.

«Озброєні ополченці увірвалися в наш автобус на дорозі між Києвом і Дніпропетровськом, коли ми їхали на матч, – уточнив бразилець. – Вони наставили на нас зброю, погрожували нам і говорили: «Що ви тут робите?!” Не хотіли навіть слухати, що ми лише футболісти команди прем’єр-ліги ».

Пізніше з’ясувалося, що гравець не має ніякого відношення ні до «Арсеналу», ні до української прем’єр-лізі, ні вже тим більше до війни на сході країни, та й взагалі більшу частину своєї біографії він вигадав або прикрасив.

Насправді футболіст деякий час виступав за аматорський «Ретро» з Ватутіне Черкаської області, завдяки чому познайомився з українськими реаліями, але всі його «військові записки» були вигадкою від початку і до кінця.

ТегиТеги: АТО Відео Курйози

Реклама