<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Олег Блохін - не тренер, не людина, не громадянин

Spy-Football.com

12/12/2013 , 20:40

blohin-olegНормальною реакцією фанів «Динамо» на недавні висловлювання наставника їхньої команди було б одне із гасел Евромайдану: «Відставка! Відставка! ». Того самого Евромайдану, який так заважає Блохіну.

Олег Блохін – це не людина . Він – легенда . Жива . Але чим ближче легенда стає до народу , тим швидше з неї шматками відвалюється фасад цієї самої легендарності . Залишається голий каркас , один скелет. А у Блохіна « скелетів у шафі» припасено багато , на всі випадки життя. Навіть для Евромайдана один знайшовся.

Щоденна робота на клубному рівні – що може бути краще , щоб як слід пізнати людину ? Ось все і дізналися .

Побачили, що не тренер .

Побачили, що далеко не завжди людина . Точніше – майже ніколи . А коли « людина» , то це більше схоже на удавання .

Тепер ось дізналися , що він ще й не громадянин. Відповідаючи на питання про Евромайдан , Блохін видав:

– Чому це все відбувається саме в Києві , а не в Донецьку або Дніпропетровську? Як би то не було , життя триває , а зараз створюються проблеми для простих киян – в місто не можна виїхати . Це неправильно .

Люди мають право відстоюють свою позицію , але я як киянин не можу поїхати в центр міста , не можу повести на ялинку дітей. У кожного свої проблеми. У нас – гра з « Рапідом » , у когось – Евромайдан …

Ну , власне , язвити можна (і навіть потрібно ) довго , але все і так стало зрозуміло. Все-таки добре , коли людина працює на клубному рівні , коли він стає ближче до народу. Відразу видно , чого коштує насправді .

І ось що виходить: уродженець Білорусі Артем Мілевський – більше українець і більше патріот , ніж корінний киянин Блохін.(В Украине людей убивают эти уроды в масках, беспредел творят — надо думать, как прекратить это все. ) « П’яничка » Мілевський , до слова , виявився ще й патріотом свого клубу. Чи не єдиним не на словах , а не справі. Адже Артем першим з гравців дезавуював « легендарність » Блохіна. Але він зараз далеко, а Блохін все ще в « Динамо».

Сьогодні ввечері на грі з « Рапідом » нормальною реакцією фанів київського клубу на висловлювання наставника їхньої команди був би один з кличів Евромайдана : « Відставка ! Відставка ! ». І в даному випадку це не має ніякого відношення ні до гри , ні до результатів команди.

P.S. Прокоментував слова Блохіна у своєму твітері і Женя Коноплянка , як завжди з гумором

 

Евгений Швец , lb.ua

ТегиТеги:

Реклама