<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Не пийте пиво на «Олімпійському»! Чим поять вболівальників? (Відео)

Spy-Football.com

12/11/2013 , 20:41

Керівництво НСК «Олімпійський» відреагувало на скандальне відео на YouTube

Вчора в мережі з´явилося відео, яке зняла нібито одна з колишніх співробітниць точки громадського харчування на стадіоні. Кадри мають шокувати відвідувачів, а точніше тих, хто любить вживати під час матчів пиво.

Ось так прокоментовано це відео (орфографія і пунктуація збережені): «Я працювала на НСК Олімпійський на одному з фаст-фудів, перший і останній раз, коли якась блондинка (я так зрозуміла начальниця) Інна Павлик змусила розливати пиво з ємності для зливу, виловлювати з них серветки і подавати на продаж. Шановні відвідувачі, недосмажені котлети це дрібниця порівняно з тим що там продають і як це роблять, імало того що там керівництво залишає бажати кращого, все через жопу».

«Коментарі» зв’язалися  з прес-службою НСК «Олімпійський». «Наш гендиректор (Сергій Семак, генеральний директор державного концерну «Спортивні арени України» – «Коментарі») вже сказав, що буде проведено розслідування за цим фактом. Як тільки ми отримаємо результати, він виступить із заявою пресі», – сказали в прес-службі.

Залишається відзначити, що пиво на стадіоні досить недешеве. Торік келих «Оболоні» коштував 25 гривень на простих матчах і 30 на міжнародних. І це при тому, що минулого року його ціна була 16 гривень.

comments.ua

ТегиТеги:

Реклама