<
>

Реклама

Поза грою Dynamo Kyiv

Ультрас "Динамо" про гроші у футболі, революцію та Суркіса

Spy-Football.com

12/3/2014 , 16:42

dynОдин з лідерів ультрас «Динамо» Андрій Кореневський не здивувався тому, що майже ніхто з футболістів «Динамо» відкрито не підтримав Євромайдан і народну революцію.

«Футбол перетворився на шоу-бізнес, тому чого від них можна чекати? Про легіонерів я не говорю. Так, є приклад легенди клубу Олександра Шовковського, честь йому і хвала, але хотілося б, щоб подібні речі носили більш масовий характер.

Це результат того, що футбол з виду спорту, який повинен нести в маси дух патріотизму, єдності, коли команда виходить і б’ється за своє місто, перетворився на бізнес, коли люди чисто через гроші грають. Це і є причина того, що багато хто мовчав», – сказав Кореневський.

Ігор Суркіс після втечі з України Віктора Януковича сам поїхав з країни, а зв’язатися з ним або навіть з’ясувати його місцезнаходження вдавалося одиницям.

Президент «Динамо» не давав коментарів з приводу суспільно-політичного життя в країні, ніяк не виявляв свою позицію.

А ось ультрас «Динамо», як відомо, були щільно інтегровані в народну революцію.

«Питання неоднозначне. Мабуть, йому було що втрачати. ​​Можливо, він не хотів ставити все це на терези. Це його право. Я не знаю багатьох обставин його життя.

Ми, фани, теж були в непростій ситуації. Якби ми відкрито заявляли про себе відразу, то, напевно, були б однією з найбільш незахищених груп. Тому що вся інформація про нас є у міліції, СБУ. Бази даних, які зливалися в інтернет – з номерами телефонів, з усім, це все зробила міліція. Тому було непросто. Але люди з перших днів за особистою ініціативою були задіяні на різних фронтах. А організовано ми заявили про підтримку, коли мовчати вже просто не можна було, коли до Києва почали цих виродків звозити», – сказав Кореневський.

Нагадаємо, ультрас «Динамо» заявили про створення загонів самооборони на тлі звісток про масштабне завезення в Київ «тітушок» з різних регіонів країни.

За матеріалами lb.ua1927.kiev.ua

Реклама