<
>

Реклама

Поза грою ultras

Воєнний експерт: "Україна повинна поставити пам'ятник футбольним фанатам" (Відео)

Spy-Football.com

12/5/2015 , 20:58

План Росії по захопленню України зламали футбольні фанати в Одесі 2 травня минулого року. Про це в ході прес-конференції заявив військовий експерт Олексій Арестович, повідомляє кореспондент порталу «Главное».

«Путін розуміє, що гра йде в довгу. Він не буде діяти в пориві, хіба що коли постаріє, а він поки у формі. Він буде просто методично домагатися свого в Україні. У Кремлі борються два проекти: російський і радянський. Радянський передбачає повністю підпорядкувати Україну, а російський – показати Заходу, що Україна це сфера впливу РФ, а тому Заходу нічого сюди сунутися, і потім змусити Київ працювати на російський ВПК і російські інтереси », – пояснив Арестович.

Росія хоче представити Україну безвольною, що не сформованою державою, яка лише тримає фасад, але справно служить Москві.

«Але це неможливо ні за яких умов. Це недосяжна мета. Москва не встигла. У них був шанс у квітні-липні минулого року, але вони не встигли. Цей проект зламався 2 травня в Одесі. Майбутня Україна повинна поставити пам’ятник тим футбольним фанатам, які вийшли на її захист і почали чинити опір. Саме вони зламали проект Росії по захопленню України. «Добрі люди» з Москви говорили, що ще кілька днів після одеських подій був шок і спустошення в коридорах Луб’янки, тому що вони не могли зрозуміти, як Одеса вся така російська і антибандерівська могла так вчинити », – розповів експерт.

Як харків’яни ставляться до подій 2 травня в Одесі. Інтерв’ю учасника подій, вболівальника з Харкова

Реклама