<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Продаж "Карпат"? А за що платити гроші?

Spy-Football.com

13/6/2013 , 10:06

2hPgbzCCMXMПитання використання «Арени Львів» залежить від ФК «Карпат». Про це сьогодні, 12 червня, під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, відповідаючи на запитання Гал-інфо.

«Арена Львів», як і львівський ФК «Карпати» – це найбільш обговорювані питання на Львівщині. Подекуди вони навіть більше обговорювані, як стан львівських доріг. «Арена Львів» вже існує – з цим фактом треба змиритися. Ніхто розбирати «Арену Львів» не збирається і не буде», – сказав Віктор Шемчук.

Він також додав: «Що робити з «Ареною Львів»? Це питання не лише турбує львів’ян, але й уряд. Нині йде процес передачі стадіону від організації, яка її будували до Міністерства молоді і спорту. Цей процес не простий. Об’єкт вартістю у 3 млрд грн потрібно передати комісійно. Цей процес повинен був закінчитись до 14 червня – відповідно до постанови Кабміну. Проблема в тому, що 2 червня закінчився термін контракту з керівником, а нового керівника немає і тому це викликає занепокоєння, адже це питання є дражливим».

За словами Шемчука, для того, щоб стадіон почав нормально працювати потрібно вирішити питання ФК «Карпати».

«Карпати» повинні грати на «Арені Львів». Подобається це комусь чи ні, але місце футбольного клубу «Карпати» на «Арені Львів», – сказав Шемчук.

Він також додав, що, читаючи пресу, складається таке враження, що хтось вирішив шантажувати львів’ян, мовляв «Карпати» можуть припинити існування.

«Я хочу заспокоїти усіх – львівські «Карпати» були і будуть з тими чи іншими власниками. Головне, що вони будуть у Львові», – сказав Шемчук.

На питання, чи може відбутися зміна власника ФК «Карпат» Шемчук відповів: «Мені складно говорити, бо я не є власником і не є особою, яка може утримувати «Карпати».

«А власником чого є сьогодні власник львівських «Карпат»? Футболістів, які виставлені на продаж? Автобусів, які їх возять? Стадіону, який є в оренді? Чи чого? Чи бренду, який приватизований? За що людина повинна заплатити гроші? Хотілося б, щоб ми це розуміли, тоді ми зможемо сказати, буде новий власник чи не буде. Тому ситуація з «Карпатами» та стадіоном вирішиться найближчим часом. Незабаром святкуватимуть 50-річчя львівських «Карпат», і свято відбудеться. Це дасть стимул, щоб у спорі, хто такі «Карпати», хто за «Карпатами» стоїть і що буде з «Карпатами» ми поставили крапку», – сказав Шемчук.

galinfo.com.ua

ТегиТеги:

Реклама