<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Істерика "Шахтаря": нас люблять більше ніж "Динамо"

Spy-Football.com

13/9/2013 , 12:06

shahterГенеральний директор ФК “Шахтар” ( Донецьк) Сергій Палкін переконаний , що саме чемпіон України є найпопулярнішим футбольним клубом країни , і ставить під сумнів результати опитування КМІС , повідомляє Інтерфакс – Україна .

“Методика проведення дослідження КМІС викликає багато питань і не витримує жодної критики. 1450 респондентів – це недостатня вибірка в масштабах всієї країни. Телефонне опитування абонентів стаціонарних телефонів – це механізм опитування середини вісімдесятих років минулого століття. Сумнівне дослідження, яке призводить до неякісних висновків , дискредитує КМІС , вводить в оману громадськість , маніпулює думкою. Його висновки наводять на думку про упередженість і заангажованість » – написав він на своїй сторінці Facebook в ході спілкування з її відвідувачами в четвер.

” Від безвиході проглядається чиєсь явне бажання зробити” Динамо “чемпіоном хоча б у соціальних опитуваннях . ” Шахтар “не тільки регулярно виграє титули ( 11 за останні 5 років) , а й проводить незалежні дослідження з охопленням понад 9000 осіб, у 25 областях країни , методом індивідуального інтерв’ю , результати якого докорінно відрізняються від висновків КМІС » , – зазначив С.Палкін .

“Я абсолютно впевнений і це підтверджується результатами наших досліджень – ФК” Шахтар ” беззастережно є на сьогодні найпопулярнішим клубом України » , – підкреслив гендиректор донецького клубу.

Як повідомлялося , згідно з даними проведеного КМІС опитування з 9 по 18 серпня 2013 методом телефонного інтерв’ю , найбільшою популярністю серед українських футбольних вболівальників користується київське ” Динамо” ( 41,7 %) , донецький ” Шахтар” у чемпіонаті України підтримують 23,3 %.

Наприкінці липня були презентовані дані опитування компанії Research & Branding Group , згідно з якими 52% українців вважають донецький ” Шахтар” найпопулярнішим футбольним клубом в країні , 17% вважають таким київське ” Динамо”.

Опитування було проведено в травні 2013 року , обсяг вибірки склав 9000 чоловік .

 ЗаVтра

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама