<
>

Реклама

Трибуна Metalurg Z

У Запоріжжі влада створить новий ФК Металург

Spy-Football.com

13/5/2017 , 11:08

У Запоріжжі планують створити футбольну муніципальну команду.

Таку заяву зробив у Facebook мер міста Володимир Буряк.

“У Запоріжжі буде своя міська футбольна команда.

Запорожці заслужили право вболівати за власну команду, яка, я упевнений, обов’язково приноситиме нам перемоги. Тому я прийняв рішення про створення муніципальної футбольної команди. Питання буде винесено на сесію міськради.

Нам вдалося зберегти дитячу футбольну школу Металург Запоріжжя. Ця школа стане надійною базою для нашої муніципальної футбольної команди. Запорізьким футболістам буде де розвивати свій спортивний талант, щоб в майбутньому стати гравцями збірної України”.

Мер Запоріжжя висловив надію, що отримає підтримку від депутатського корпусу міста, а також міської громади.

«Сподіваюся, що мене підтримають і депутати, і всі городяни. Адже футбол – це не просто гра, це потужна об’єднуюча сила. Ми рівні на спортивних трибунах. Ми разом, якщо вболіваємо за нашу команду. І перемоги у нас будуть спільні ».

«Сподіваюся, що наша міська футбольна команда завоює любов запорожців на поле і прославить ім’я рідного міста на спортивних аренах. І називатися муніципальна команда буде, звичайно ж, Металург! »

Нагадаємо, криза в запорізькому Металургу, який раніше виступав в українській Прем’єр-лізі, почалася восени 2015 року. Через проблеми з фінансуванням команда почала відчувати безліч проблем, а в грудні і зовсім почала процес ліквідації.

В результаті 18 березня 2016 року УПЛ прийняла рішення про виключення всіх команд запорізького Металурга з усіх офіційних футбольних змагань країни.

26 березня минулого року відбулися збори громадської організації «Металург назавжди», на якому було прийнято рішення про перейменування аматорського клубу Россо Неро в Металург, який влітку минулого року отримав атестат професійного клубу і в поточному розіграші бере участь у Другій лізі, відзначившись низкою скандалів навколо своїх матчів.

Реклама