<
>

Реклама

Поза грою ULTRAS

Огляд українських фан-рухів. Ультрас Зоря Луганськ

Spy-Football.com

13/1/2017 , 23:14

Клуб: ЗОРЯ ЛУГАНСЬК
Ліга: Прем’єр-ліга
Кольори: чорно-білі
Сектор на домашніх іграх: 3-100 чоловік
Кількість на виїзді: 3-100 чоловік

Луганські фанати вже третій рік знаходяться не в рідному місті. З початком бойових дій клуб почав базуватись у Запоріжжі, а єврокубкові ігри цього року чорно-білі грали в Одесі. При такому непростому стані справ команда завжди має активну підтримку. Практично завжди, якщо бути вже зовсім прискіпливими, адже луганчани кілька разів не змогли зібрати сектор на домашках влітку. При цьому пробили всі 3 євровиїзди, один фанат завітав навіть до Туреччини на товариський матч проти Астани, який відбувся минулої зими.

Через те, що команда грає не в домашніх стінах, сектор луганчан дуже сильно змінюється в залежності від важливості поєдинку. Це стосується і домашок, і виїздів, на рядових матчах сектор може налічувати до 10 чоловік, в чемпіонаті чорно-білі рідко вивозять більше 30-ки.

Яскравою вийшла у Зорі кінцівка минулого чемпіонату. Перший перфоманс фанати влаштували на кубковому матчі з Дніпром у травні. На вихід команд було розтягнуто банер “Нам нужен этот финал”. Додамо, що Зоря вийшла у фінал Кубка України, перемігши в цьому матчі.

У наступній грі, проти Шахтаря, де Зоря здобула перемогу, фанати чорно-білих влаштували піро-шоу. Після цього був безумовно найважливіший матч для команди з Луганська – фінал Кубка. На цей матч до Львова були привезені банер “Родной Луганск победы ждет”, чорно-білі прапори та з десяток фаєрів. По суті, за весь рік луганчани лише двічі палили піро, чи то через натягнуті стосунки з керівництвом, чи то навпаки – аби не наражати команду на додаткові фінансові санкції.

Ультрасліга повідомляє, що наймасовіший виїзд для фанатів Зорі припав на восьмий тур, Київ відвідало 160 чоловік. Втім, якщо відкинути пасивну кузьму, отримаєму ту саму “сотку”, яка була на фіналі у Львові та на єврокубках в Одесі. Якщо говорити про Лігу Європи, то в місті на березі моря команду прийняли дуже тепло. Одесити підтримували Зорю на трибунах, а також мутили і на Фенер, і на Фейєнорд, і на МЮ. На гру проти англійців взагалі з’їхались фанати з усієї України, намагаючись урвати собі хоч якийсь трофейчик.

1 фанат Зорі побував у Манчестері, 5 активних фанатів пробили Роттердам, 5 чоловік було на секторі в Стамбулі. Серед інших акцій, які ми так і не згадали, слід відзначити атмосферний виїзд чорно-білих до Олександрії в серпні, а також появу нового лицьового банера “МУЖИКИ”, присвяченого характеру гравців, які восени показували клас в кожній грі. Також фанати Зорі активно протягом року створювали свій стаф.

Якщо підсумувати вищенаписане, то фанатам з Луганська не позаздриш. В їхній ситуації багато хто вже давно опустив би руки, але вони продовжують катати та фанатіти, наскільки це можливо…

за матеріалами ultras.org.ua

ТегиТеги: Зоря Ультрас

Реклама