<
>

Реклама

Трибуна Ультрас

Фанати пройдуть маршем на захист національної символіки

Spy-Football.com

13/11/2013 , 21:20

fansФутбольні фанати вийдуть на вулиці з прапорами і піротехнікою. Таке повідомлення з’явилося на сайті фанатів « Динамо».

У п’ятницю 15 листопада о 16:00 вони зберуться в парку ім. Т. Шевченка з червоно -чорними прапорами і піротехнікою. Активісти будуть відстоювати національну символіку , за використання якої на стадіонах працівники МВС почали штрафувати.

Така тенденція з’явилася після скандального матчу між Україною та Сан-Марино у Львові під час відбіркового циклу чемпіонату світу. Українські фанати використовували символіку та кольори УПА , прапори із зображенням Бандери і Шухевича. На що міжнародні представники , може , і не звернули уваги , якби не повідомлення про те , що фанати ображали одного з гравців української команди за його колір шкіри. Тоді ФІФА покарала федерацію футболу штрафом в 45 тисяч швейцарських франків і залишила нашу збірну без уболівальників у наступному матчі в Харкові 11 жовтня.

Футбольні фанати відмовлятися від патріотичної символіки не хочуть , переконуючи , що вона не є політичною і, тим більше , нацисткою .

thekievtimes.ua

ТегиТеги:

Реклама