<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Так чому ж мовчали ультрас "Динамо"

Spy-Football.com

13/5/2013 , 12:32

У суботу був найтихіший матч в історії нового “Олімпійського”

Перед стартовим свистком гри “Динамо” – “Іллічівець” (1:0) один з ватажків динамівських ультрас оголосив в мікрофон на весь фан-сектор:  “Сьогодні ніякої шизи НЕ БУДЕ! Керівництво клубу некоректно поставилося до деяких наших людей. Тому спілкуйтеся, знайомтеся , а команду нехай підтримують “Кузьмичі” (тобто звичайні вболівальники -. Авт.) “. Після цих слів частина ультрас пішли зі стадіону. Решта… з їхнього боку не прозвучало ні єдиної кричалки, не було ні єдиного банера – ні тобі звичного полотна з портретом Лобановського, ані зображення князя Святослава. Ні єдиного фаєра.

“Ні-ні, це не реакція на поразку від” Металіста “, – заявили динамівські ультрас. Реальні мотиви “мовчанки” так офіційно і не оголосили. Тим часом, як нам розповіли в їх середовищі, це відповідь на заходи, які клуб, отримавши певну інформацію від правоохоронних органів, застосував до авторів нацистського салюту на іграх з “ПСЖ” і “Бордо”. Їм заборонили відвідування домашніх матчів “Динамо”. Про це вже повідомлено УЄФА, який в ці дні має розглянути прохання динамівців про пом’якшення раніше винесених санкцій . Нагадаємо, “біло-синіх” покарали однією грою в єврокубках без глядачів І пригрозили ще однією, якщо прояви расистської поведінки повторяться.

“Я що, відповідаю за ультрас Я відповідаю за команду, – сказав після матчу з” Іллічівцем” Олег Блохін, коли його попросили прокоментувати мовчання ультрас

– А де взагалі сектор ультрас знаходиться”

– “Зліва від вас”.

– “Ну от, буду знати”.

 

Люлька Олег, Сегодня

ТегиТеги:

Реклама