<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Криза Металіста?

Spy-Football.com

13/11/2013 , 14:57

metalistКоманда Маркевича тривалий час по ходу поточного сезону демонструвала найкращий футбол в УПЛ , після цього , якість гри дещо погіршилося , але Металіст все одно залишався єдиною командою в нашому чемпіонаті , яка не знала гіркоти поразок(якщо не враховувати програний перший тайм в “темному матчі” з Дніпром). І на вихідних і цьому прийшов кінець. Металіст вперше в нинішньому сезоні програв , причому розгромно і відразу ж віддав перше місце в турнірній таблиці і дозволив задати болюче питання – невже у команди настала криза ?

Підстви для розмов про кризу є. Але розберемо все у хронологічному порядку :

1) Спочатку була незавершена гра з Дніпром , яка за результатами першого тайму була програна 1:2 . Але це був лише перший тривожний дзвінок для шанувальників , так як навіть у ті 45 хвилин Металіст показував хорошу гру , як мінімум , в атаці , яка могла нівелювати проблеми в захисті. Більше того , закрити очі на проблеми дозволив скандал з освітленням і всі наступні перипетії .

2 ) далі була безгольова нічия з Чорноморцем . Команда Григорчука суворо зіграла в захисті і не дала латиноамериканській атаці  і Девічу , зіграти так , як вони вміють.

3 ) Потім слідували дві гри проти Карпат , спочатку в рамках УПЛ , а потім і в Кубку . Результат в цих зустрічах був , так як Металіст здобув дві перемоги , проте , питань до гри ставало все більше. Помилок захисті було предостатньо , інша справа , що майстерності (і фарту ) футболістам Карпат не вистачило , щоб їх використовувати. Голи також давалися досить важко.

4 ) Наступна втрата очок – зустріч з Ворсклою в Полтаві. Тут, здавалося б , претензій до атаки бути не може , хіба що до реалізації . А ось у захисті знову питань було предостатньо , взяти хоча б гол у ворота харків’ян.

5 ) І ось апофеоз спаду ( а то й кризи , якщо хочете) у грі проти донецького Металурга . Повний провал і , як висловився , наставник команди – беззуба гра… Мало того , що це перша в сезоні поразка, так ще й розгромна . Захист провалювалася постійно , напад був зовсім на себе не схожий. Девіч вже забув , коли забивав , і навіть збрита борода не стала фартовою подією. Соса – знервований і неефективний. Хіба що Гомеса можна виділити з позитивного боку – у поперечину влучив , та й був більш помітним на тлі партнерів.

Перше місце вже у Шахтаря , а якщо говорити про втрачені очки , то і Дніпро зараз вище харків’ян ( плюс догравали матч з Металістом буде з “форою” +1 гол). Попереду в 2013 році ще дві зустрічі в рамках УПЛ , а за фактом – одна з Іллічівцем , так як з Арсеналом грати не доведеться (з найбільшою ймовірністю ) .

Знову ж таки, статусу одного з фаворитів і лідера турніру Металіст не позбувся , ось тільки гра команди вже не викликає такого захоплення , яке було ще пару місяців тому . Враховуючи той факт , що харків’яни грають тільки в українських турнірах , спад форми можна списувати на помилки в тренувальному процесі . І за ці помилки команда може бути сильно покарана …

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама