<
>

Реклама

Поза грою metalist

Ноу мані - ноу паті. Про неминучу розпродажу «Металіста»

Spy-Football.com

13/8/2014 , 14:57

metalistСьогодні простори українського футбольного співтовариства сколихнула новина про те, що «Шахтар» торгує двох ключових гравців «Металіста». Начебто нічого дивного, але мене вразили коментарі людей в дусі: «вистачить грабувати Метал», «Металіст – фарм Шахтаря», «вистачить розкрадати команду». Хлопці, та ви що? Це було очевидно і передбачувано.

У власника «Металіста» немає грошей

Ні, гроші у нього є, на метро і шаурму напевно знайдуться. А ось мільйони доларів на команду, на жаль, немає. Після втечі разом з «живим і легітимним», Курченко залишився без бізнесу. Гроші на швейцарських банківських рахунках заморожені, бізнес в Україні заарештований, а сам Курченко не може виїхати за межі Росії, тому що оголошений в розшук. Я далекий від юридичних законів України, тому не розумію, як людина може керувати підприємством (ФК «Металіст»), коли він перебуває під слідством у цій країні. Отже, грошей у «Металіста» немає, а зарплати платити потрібно. Що робити? Правильно! Продавати.

Металіст змушений продавати своїх лідерів

Можна скільки завгодно закривати руками вуха і замружувати очі, кричати «не вірю», але тому «Металісту», який грав краще «Шахтаря» і реально претендував на перемогу в УПЛ – прийшов кінець. Пора зняти рожеві окуляри і реально поглянути на речі, у «Металіста» немає іншого виходу. Якщо хочете, то можете й далі ненавидіти Девіча і називати його зрадником, але саме його продаж дозволив «Металісту» проіснувати до літа і дозволив «Динамо» встановити рекорд.

Бронзові медалі були виграні не завдяки, а всупереч усьому, що сталося з командою минулої зими.

«Металісту» доведеться продавати лідерів і намагатися жити за коштами. Я розумію, як прикро фанатам «Металіста», які так чекали Лігу Чемпіонів в Харкові, але не дочекалися і в осяжному майбутньому, теж не дочекаються. Продаж гравців зараз – це єдиний шлях зберегти команду і футбол у Харкові. Так, «Металіст» перестане бути грандом і реальним претендентам на медалі, але ті лідери команди, які залишаться (Едмар, Папа) + талановита молодь і хороший тренер – не дозволять клубу опуститися нижче четвертого місця.

«Металісту» вигідно продавати гравців «Шахтарю»

І не потрібно зараз кричати, що «Металіст просто фарм Шахтаря» і т.д. т.п. все набагато простіше і прозаїчніше. По-перше, «Шахтар» платить більше, ніж всі, (хто в здоровому глузді заплатить за Тайсона 20 млн.?) А як ми зрозуміли з усього вищесказаного, для харків’ян зараз гроші важливіше всього. По-друге, гравці охочіше перейдуть в «Шахтар», ніж в «Динамо» чи «Дніпро». «Шахтар» – це європейський бренд і щорічна Ліга Чемпіонів. «Динамо» – це щорічні конспекти, а з «Дніпра» люди не йдуть (запитайте, хоча б Коноплянку). Закордонні клуби платити стільки, скільки готові платити наші гранди, не будуть, тому вибір у «Металіста» не великий.

To sum up, «Металіст» знаходиться зараз у великій фінансовій “дупі”, тому повинен заробити грошей на продажі своїх лідерів, щоб зберегти команду і футбол у Харкові. Інших шляхів я не бачу, а ви?

Автор makc

Реклама