<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Лозанна просить у "Металіста" та "Карпат" $128 тисяч

Spy-Football.com

14/6/2013 , 9:04

29712_394138091575_226669856575_4651133_1300947_nСуд попросив апелянтів (клуби, Димінського, Дедишина, Краснікова і гравців), а також відповідача (ФФУ) перерахувати ще $ 128 тис.

Вчора арбітражний суд Лозанни оприлюднив гучне рішення, але не те, якого вже третій рік чекають в Україні. Воно стосується не матчу “Металіст” – “Карпати”, а іспанської “Малаги”, якою володіє мільярдер з правлячої сім’ї Катару Абдулла Аль-Тані. Незважаючи на його стан, клуб заборгував великі гроші гравцям і кредиторам, за що був відсторонений УЄФА від участі в Лізі Європи наступного сезону. Сенсаційні “анчоуси”, лише через помилки суддів програвши в 1/4 ЛЧ “Боруссії”, подали апеляцію. Проте в Лозанні не ризикнули йти проти веденої Мішелем Платіні організації і залишили дискваліфікацію іспанців в силі.

Обіцяного ж до середині червня вердикту по матчу “Металіст” – “Карпати”, який ФФУ в 2010-му визнала договірним, на вчорашній вечір не було. Як повідомило нам джерело в цьому процесі, останні повідомлення, що надійшло з Лозанни, стосувалося грошей. Точніше, оплати роботи трьох арбітрів спору – німця Крістіана Дуве, бельгійця Бернарда Аното і Франсуа Кляйна з Франції. Оскільки справа об’ємне і робота по ньому затягується, суд попросив апелянтів (тобто клуби, Димінського, Дедишина, Краснікова і гравців), а також відповідача (ФФУ) перерахувати ще 120 тисяч швейцарських франків. Це – $ 128 тис. Скільки українські сторони в цілому вже виклали за послуги арбітрів, співрозмовник сказати не зміг, мовляв, збився з рахунку, однак припустив, що це може бути близько півмільйона доларів.

Як ми повідомляли раніше, очікується, що Лозанна скасує рішення ФФУ про зняття з кожного з клубів 9 очок і дискваліфікації посадових осіб. Проте вчора джерело в цьому процесі не виключив сюрпризів, пов’язаних, за його словами, з твердженням віце-президента УЄФА екс-глави ФФУ Григорія Суркіса.

 “Сегодня”

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама