<
>

Реклама

Поза грою Revolution

Росіяни в українському футболі про вторгнення в Крим

Spy-Football.com

14/3/2014 , 9:04

758331ШОК! Росіяни зізнаються, що в Україні немає «бандеро-фашистів», тут не знущаються над людьми за мовними ознаками та тут не їдять російських дітей.

Ми вирішили поговорити з футбольними людьми , які мають російський паспорт або народилися і виросли в Росії , але останні роки живуть і працюють в Україні . Вони вважають , що у Росії є причини для втручання – це події на Майдані і що послідувала політична нестабільність. Але всі вони впевнені , що вторгнення військових не відповідає масштабу проблеми , і категорично заперечують необхідність захищати їх таким чином .

Сергій Ташуєв , головний тренер донецького « Металурга »: « У всі часи у нас була революційна історія. Завжди була проблема з землеволодінням , боротьбою за владу. Вона проходить і зараз. Чому – я не знаю . Для мене стало шоком все те , що відбувається в Україні , починаючи з київських подій . Ми хочемо , щоб всі жили в мирі , і все було добре. Так має бути скрізь , а не тільки в Росії та Україні . Коли я приїжджаю до Росії , всі мої родичі , знайомі та колеги запитують , як я себе почуваю в Україні . Завжди відповідав , що мені все подобається , українці – доброзичливий і привітний народ , який любить футбол і щиро за нього вболіває. Ніяких проблем я не відчував. Скажімо , у Львові я заходив до ресторану , музичний магазин , де чудово спілкувався з людьми ».

Олег Саленко , екс- гравець збірної Росії , кращий бомбардир ЧС- 94 : «Я говорю російською мовою , і мені не потрібна та допомога та захист , які пропонує Росія . Але до всієї цієї ситуації призвела політична нестабільність в Україні . Ми не хочемо крові. Потрібно сідати за стіл переговорів. Це повинні зробити наш уряд , російський , члени НАТО. У цьому я бачу вихід із ситуації » .

Артем Яшкін , екс-гравець київського « Динамо»: «Особисто я не стикався ні з бандерівцями , ні з фашистами. Це не означає , що таких явищ немає в принципі , але мені не потрібен захист , про який говорить російська влада. І моїй дружині , яка живе тут з російським паспортом , теж не потрібна . Думаю , що і люди в Криму її не потребують. Все, що відбувається – неправильно. Може бути , це якесь весняне загострення мізків. Всі дії Росії – це захоплення території , і нічого більше. Крим для Росії – стратегічний об’єкт , а про людей ніхто не думає. У цьому причина всього , що відбувається ».

Олексій Герасименко , тренер юнацької складу київського «Динамо» ( U- 19): « Якогось тиску через те , що я з Росії чи розмовляю російською , у мене ніколи не було. Це взагалі маячня. Скільки разів я бував у тому ж Львові , і завжди там нормально спілкувався з людьми. Мовне питання взагалі штучно нагнітається . Вважаю , що на державному рівні вся документація повинна вестися українською мовою , а в повсякденному житті люди повинні спілкуватися на зручній для себе. Але проблема в тому , що люди , в тому числі кримчани , не відчувають поліпшень в житті. Вони хочуть змін , і тому кидаються в крайнощі – напевно , їм пообіцяли якесь поліпшення після приєднання до Росії , от вони і чіпляються навіть за цю можливість. Хоча приєднуватися до Росії – не зовсім правильно з точки зору двох незалежних країн . Ті методи , які зараз використовує Росія , вилилися з того , що відбулося в Києві. Якби все було зроблено легітимно , то , напевно , того що відбувається зараз у Криму не було б ».

Джерело: obozrevatel.com

ТегиТеги: Євромайдан Росія

Реклама