<
>

Реклама

Поза грою Маразм

Російський "маразм" зростає: українські футболісти - терористи,а ФФУ- агресор

Spy-Football.com

14/9/2014 , 12:19

“То ли еще будет” – поширена російська приказка. Так і у російських ЗМІ кожен день, щось “новеньке”. Ми не перестаємо дивуватися російським “колегам”.

Як повідомляє sportinfoua.com, відомий російський блогер Дімітровіч заявляє про те, що ФФУ організовує найманців для вчинення нападів на членів ФІФА, УЄФА та РФС.
Усі ми знаємо, що 18 вересня запланована зустріч у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні з участю ФФУ, РФС, ФІФА та УЄФА, де обговорюватиметься питання кримських клубів.

Отже, Дімітровіч заявляє, що у випадку, якщо на цій зустрічі рішення приймуть не на користь українського футболу, наша федерація витягне з рукава свій новий козир – найманців. Тому, що (увага!) ФФУ – це агресор! А українські футболісти відтепер терористи!

І це не просто запис у блозі якогось психопата, цю новину вже встигли розтиражувати усі найбільші спортивні ресурси Росії. Втім, хіба це може дивувати?

Аргументовує свою позицію цей горе-експерт тим, що гравці львівських “Карпат” вчора відвідали полігон, де навчались поводженню зі зброєю.

Також його дуже бентежить текст однієї з новин, розміщений на офіційному сайті “зелено-білих”, а саме: “Зважаючи на важкі для нашої держави часи, кожен чоловік повинен уміти тримати в руках зброю та вправно нею користуватися. Військові інструктори навчать футболістів “Карпат” основним навикам поведінки із автоматами, снайперськими гвинтівками та гранатометами. Тож ФК “Карпати” запрошує фанатів долучитися до патріотичних заходів і прийти о 10-ій годині ранку до пам’ятника Степана Бандери.”

Нагадаємо, раніше Дімітровіч повідомив про те, що поєдинок між збірними України та Словаччини договірний та завершиться з рахунком 0:1 на користь гостей. Втім, цей запис з’явився у твіттер-акаунті блогера після завершення матчу. Фантастичний прогнозист, правда ж?

Офіційний твіттер Дімітровіча – https://twitter.com/dimitrovichfut

Джерело: sportinfoua.com

Реклама