<
>

Реклама

Трибуна Ультрас

Ультрас «Динамо» просять фінансової допомоги у боротьбі з сепаратизмом

Spy-Football.com

14/4/2014 , 16:52

dk_ultrasУльтрас «Динамо» Київ на своїй сторінці у ВК звертаються до усіх вболівальників та небайдужих людей із проханням про допомогу у добрих справах.

«Ми ніколи не зверталися до ВСІХ вболівальників Динамо з таким проханням, але в цей важкий час, вважаємо, воно має сенс як ніколи.

Отже, ми звертаємося до тих вболівальників ФК Динамо Київ, які відвідають НСК «Олімпійський» в середу під час матчу Динамо Київ – Шахтар Донецьк, і просимо підтримати фінансово нашу ініціативу. За останні кілька років ми своїми власними «фінансовими» силами (Ультрас Динамо) створювали шоу, нові банери, допомогали людям з нашого руху, котрі стикались з серйозними життєвими проблемами, допомогали родині Павліченків, допомогали дитячим будинкам, організовували поїздки туди. Під час революції також власними силами ми допомогали людям з фанатського руху, які зазнали поранень чи отримали серйозні травми на барикадах, допомогали самообороні закупівлею необхідної амуніції, допомагали Майдану та лікарням зайвий раз не афішуючи це в пресі. Ми допомагали фанатським рухам на сході України та вболівальникам, які змушені були покинути свої домівки внаслідок переслідувань в Криму та інших містах України.

На жаль наші фінансові можливості не безмежні, а ситуація на сході країни загострюється і тому ми вирішили звернутися до Вас.
Всі кошти, які ми отримаємо під час цього збору, будуть витрачені:
– на допомогу фанатським рухам зі сходу та півдня України, які приймають активну участь у протидії сепаратистським настроям;
– на допомогу хлопцям з нашого руху, яких побили та пограбували «менти» 12 квітня в Полтавській області (тим, хто направлявся на «Марш Єдності» у Харкові). Більш детально про подію можна почитати http://vk.com/wall10100518_4273
– при достатній кількості зібраних коштів ми закупимо необхідні речі військовим частинам, які мають такі потреби.

Ми запевняємо, що процес підрахунку та контролю отриманих коштів буде відбуватися широким колом авторитетних людей нашого руху. Зібрану кількість буде опубліковано на наших ресурсах.
Ми гарантуємо, що всі кошти будуть витрачені саме так, як ми написали вище і після цього ми викладемо звіт за кожну витрачену гривню. Скринька, для збору допомоги буде знаходитись між 41 і 43 фанатськими секторами на НСК «Олімпійський» протягом всього матчу між Динамо та Шахтарем 16 квітня.

Також на численні прохання фанатів Динамо з інших міст, які не зможуть приїхати в середу на матч Динамо – Шахтар, публікуємо номер кредитної карти, на яку можна переказати фінансову допомогу.

Карта Приват: 6762 4683 1469 2389 (Микульський Андрій)

Дякуємо за розуміння і сподіваємось на Вашу допомогу.
Слава Україні!»

Реклама