<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Соромно вболівати за "Ліверпуль"

Spy-Football.com

14/2/2013 , 14:56

І це зовсім не пов’язано з ігровою кризою команди. Взагалі з футболом не пов’язано!

“Ліверпуль” стає улюбленим клубом геїв та лесбіянок…

1342072240_liverpool-fans_193011cТакий висновок напрошується через те, що “червоні” першими серед клубів АПЛ візьмуть участь в гей-параді.

“Ліверпуль” оголосив про те, що клуб візьме участь в офіційному заході організації лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів Британії, а також закликав інші англійські клуби приєднатися дошабашу маршу.

Для Європи, яка гине від толерастії, нав’язуючи суспільству нібито гуманну думку, що у кожного є право на щастя і бути голубим – зовсім не значить, що ти чимось відрізняєшся від всієї маси, це природно. Втім, консервативна Англії ще повністю не піддалась цим провокація з боку Системи, тому на гомиків ще досі дивляться косо.

Мабуть, керівники клубу “Ліверпуль” не в курсі, що в Східній Європі до людей із нетрадиційною сексуальною орієнтацією ставляться якщо не із ненавистю, то мінімум з пересторогою. Мабуть і справді вони не в курсі, бо вирішили витворити одну чудасію, яка змусила “фейспалмити” фанатів “Червоних” на пост-радянському просторі.

Встрілило босам “Ліверпуля” в голову “геніальна” ідея: за кілька днів до гри у Лізі Європи проти пітерського “Зеніта” провести виставковий матч на захист прав геїв і лесбіянок.

Уболівальники “Зеніта” в грудні 2012 року опублікували маніфест, в якому, зокрема, йшлося, що в пітерському клубі не повинні грати чорношкірі і гомосексуалісти.

“Ліверпуль” проведе показовий матч проти гомофобії і забобонів щодо лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссекуалов в футбольному середовищі”,
 – йдеться в повідомленні прес-служби “Ліверпуля”.

У грі візьмуть участь два клуби, до складу яких входять геї, “Вулвергемптон Гартс” і “Мерсей Марадерс”. Матч відбудеться на полі футбольної академії “Ліверпуля” в Кірбі в суботу.

Що ж, хтозна, що це за така акція. Можливо, таким чином “Ліверпуль” просто хоче вивести з рівноваги фанатів “Зеніта”, сподіваючись на те, що його фанати і фанатки пронесуть в собі побільше піротехніки і зірвуть матч? Хотілось би вірити, що це лиш частина підступного плану, хоча насправді, здається, все значно простіше: “Ліверпуль” направду звертає увагу на себе не тим, чим треба. Не щастить у футболі – пощастить в голубизні.

Тепер прихильникам “Червоних”, а серед них і автору цього матеріалу, доведеться потерпати від тролів, які точно не пропустять зайвої нагои покепкувати над фанатами “Ліверпуля”. Та попри це все одно: YNWA!

Додамо лише, що “кохатись” “Зеніт” та “Ліверпуль” будуть сьогодны, 14 лютого в Пітері.

bfootball.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама