<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Шуфрич пофарбував волосся в синій колір. Тепер слово за Лободою!

Spy-Football.com

15/7/2013 , 13:04

Віце-президент ужгородської “Говерли” Олександр Шуфрич пообіцяв пофарбувати волосся в біло-сині кольори клубу, якщо команда залишиться у Прем’єр-лізі ще на рік. Ужгородська команда залишилася, а Шуфрич-молодший як і личить справжньому чоловікові своє слово дотримав.

“Синя зачіска мені начебто навіть до лиця, тепер слово за Лободою! Заради рідної команди готовий на все”, – написав Шуфрич у своєму Твіттері.

6584_s2pjafyw5f8

А от телеведуча програми “Профутбол” Олександра Лобода також планує виконати свою обіцянку, пов’язану з “Говерлою”.
“Говерла” залишилася в Прем’єр-лізі. Хтось щось обіцяв зробити”, – сказав Нагорняк в ефірі “Профутбол”.

“Я знаю, на що ви натякаєте, Сергій, – відповіла Лобода. – Мені приємно, що ви пам’ятаєте, пам’ятають про це і вболівальники. Ми з Ігорем Цигаником у листопаді минулого року заявили, що якщо “Говерла” залишиться в Прем’єр-лізі, я на останній ефір “Профутбол” виходжу в бікіні.

Так сталося, що на момент виходу останньої передачі “Говерла” займала передостаннє місце в таблиці і офіційно спускалася в нижчий дивізіон. Але за літнє міжсезоння ситуація змінилася, “Говерла” таки залишилася, тому в бікіні я вийду. Але – це буде фотосесія, яку ви побачите трохи пізніше. Чи буде вона у прямому ефірі? Ні, але я сподіваюся, що вона сподобається і глядачам, і експертам”, – розповіла Лобода.

ТегиТеги:

Реклама