<
>

Реклама

Трибуна Spy News

В.Вацко: "Навіщо це штучне зіштовхування клубів?"

Spy-Football.com

15/4/2013 , 13:34

Щось недобре відбувається із сучасною вітчизняною журналістикою. Недобре з точки зору етики, моралі і відповідальності. Насамперед, якщо вести мову про інтернет-видання, де часто роль “журнасліста” зводиться до функції “ctrl+C” – “ctrl+V”. Тільки заголовки змінюють.

Панове журналісти поважного сайту terrikon.com! У цій замітціhttp://terrikon.com/posts/151563 ви винесли у заголовок, так би мовити, цитату думки, написаної мною вчора у twitter. Мені просто цікаво, де я написав слово “Динамо”? Навіщо це штучне зіштовхування клубів?

До чого тут “Динамо”, якщо мова йшла виключно про роботу арбітра, що носить високий статус рефері ФІФА, проте своїми діями на полі ставить під сумнів власну профпридатність.

У позаминулому турі Ярослав Козик не зарахував чистий гол Євгена Селезньова у ворота “Ворскли”, зафіксувавши офсайд.
Вчора він не призначив два, на мій погляд, однозначні пенальті у ворота “Динамо”, коли на 2-й хвилині Віда зіграв рукою у власному штрафному, а на 25-й той же Віда збив Кополовця.
Хоча я прекрасно пам’ятаю, як у 24-му турі минулого чемпіонату Козик без роздумів вказав на позначку на 86-й хвилині, покаравши 11-метровим “Волинь” у матчі з “Шахтарем”. Хоча “фол” Пічкура на Шевчуку був, так би мовити, значно менш очевидним.

Я абсолютно не маю намірів розвивати різноманітні “теорії всесвітніх змов”, про які зараз так багато говорять і пишуть.

Це лише те, що лежить на поверхні… Це лише те, що знову дає підстави ставити запитання до Колліни… І це виключно моя приватна позиція.

Джерело: http://www.facebook.com/

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама