<
>

Реклама

Поза грою Spy News

За кого тепер Ахметов?

Spy-Football.com

15/9/2013 , 15:40

politicaПрезидент ” Шахтаря” обіцяв завжди вболівати проти ” Динамо” , а значить , і в цю неділю його серце буде у фан -секторі “Металіста” ?

Після поразки у Львові ” Шахтар” закріпив своє відставання від нинішнього лідера чемпіонату України . “Металіст” вже випереджає клуб Ріната Ахметова на одне очко , а після гри з ” Динамо” може отримати і всі чотири ! Піди потім наздожени аргентинську камарілью Маркевича , паралельно борючись у Лізі чемпіонів з задиристими іспанцями , англійцями і німцями .

І добре , якби справа була б тільки за обгоном « Металіста » , що позбавлений від необхідності лягати кістьми в єврокубках. Але ж сам “Шахтар” нині зовсім не той , яким був і возносив себе колись. А якби не суддівство , сьогодні і зовсім сидіти б йому в ” середняках ” – десь поруч з “Динамо” , проти якого , нагадаю , Ахметов обіцяв вболівати завжди і всюди.

Ну ось тепер і подивимося , як це буде виглядати на практиці. Чи буде Леонідович , як величає власника ” Шахтаря” штатний експерт ТВ- каналу ” Футбол” Леоненко , бажати перемог ” Металісту” чи все-таки зітхне з полегшенням в разі , якщо призупинити лідера раптом вдасться ” Динамо”.

До речі , за президентом “Шахтаря ” значиться ще один ” боржок ” . Пам’ятається , у матчі за Суперкубок України його колега з “Чорноморця ” Леонід Клімов був спійманий режисерами телетрансляції на оплесках комусь з гравців гірників , який забив гол у ворота … одеситів.

Але тепер , коли “Чорноморець” випередив у таблиці “Шахтар ” і поки зрівнявся з “Металістом” , може , хтось теж повинен поплескати в долоні ?

footclub.com.ua

ТегиТеги:

Реклама