<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Фотографія Халка опозорила воротаря збірної Бразилії

Spy-Football.com

15/7/2013 , 11:48

Божевільну історію повідомляє бразильський оглядач Leo Dias в газеті O Dia.

Після перемоги Бразилії на Кубку Конфедерацій, Халк завантажив картинку на Instagram з роздівалки Selecao, яка потім була видалена з соціальної мережі.

Картина була видалена з поважної причини, як колишній воротар Ліверпуля Дієго Кавальєрі була помічена в фоновому режимі з його снасть поза.

Як це буває в Інтернеті, почалося все з того, що форвард збірної Бразилії Халк після перемоги на Кубку Конфедерацій опублікував фотографію з роздягальні команди в instagram. Все б нічого, але на задньому плані виявився Кавальєрі, у якого під рушником було видно “все, що приховано”.

Футболіст Зеніту помітив реакцію людей і видалив знімок, але його, зрозуміло, встигли скопіювати і розповсюдити журналісти.

Смішнішою ситуація стає згодом. Фото побачила жінка Кавальєрі – модель Даніела Карвальо, яка не стала мовчати, а почала активно обговорювати настільки кумедний інцидент з журналістами. Така поведінка дівчини викликала гнів Кавальєрі, тому Дієго прийняв рішення порвати стосунки з дівчиною.

Копію світлини яку опублікував Халк на Instagram можна побачити нижче

BODlxmxCMAI-tHI

Але і це ще не кінець. Видання Paparazzo запропонувало екс-подрузі Дієго зробити кілька фото, прикриваючи «причинне місце» рушником, як це зробив її бойфренд на фотографії Халка. Загладити вину? Чи може показати як потрібно позувати перед камерами? Чи може це просто “стьоб”? Ось що з цього вийшло:

a68ad110a95fb46a19d796f2b737d1e1

Більше фото зі скандальною подругою Дієго можна переглянути тут

101greatgoals.com

ТегиТеги: Бразилія Фото

Реклама