<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Феномен Ліона

Spy-Football.com

15/2/2013 , 21:53

Зірковий склад Ліона

Зірковий склад Ліона

“Олімпік” Ліон -з одноіменного міста у Франції, що знаходиться в самому серці країни і є другим містом по величині після Парижа. “Стад де Жерлан” – затишний стадіон де проходили матчі Чемпіонату Європи 1984 року, коли ще “блєстав” Мішель Платіні.

Початок 2000-их років.

2000 рік, Нант стає чемпіоном 8 раз у своїй історій, Ліон займає 2 місце, відставши на чотири очки, з невгамовним Сонні Андерсоном на вістрі. Це і був початок гегемонії “Левів”. Жан Мішель Ола президент клубу, якось у своєму інтервю ще наприкінці 1980 років, заявив що Ліон Стане в майбутньому великим клубом.

Тоді пам’ятається всі засміялися… Проходили роки ,а Ліон все залишався середняком.А потім в кінці 1990 років, Ола став купувати бразильців. Ставка на легіонерів зіграла свою роль. Ліон купує Сонні Андерсона, за тогочасними мірками трансфер дорогий, і результат не дає себе довго чекати – Ліон став поступово підніматися на самий верх.

І ось 2001 Ліон стає чемпіоном Францій, довгоочікувана перемога. З цього моменту і починається гегемонія Ліона у Францій. Відмінний підбір гравців, де головну роль грали в основному Бразильці: Кріс, Сонні Андерсон, Жуніньо и.т.д .Ці зірки по істині прикрасили чемпіонат Францій, а Ліон тим часом стає брендом. Вдалі виступи в Лізі Чемпіонів, де Ліон регулярно виходив в Плей-Офф. За свою історію Ліон вибивав з турніру таких грандів як Мілан, Реал, Ліверпуль… У Ліона хороша школа, з кожним роком випускаються талановиті футболісти, ставка на свою молодь виправдовується цілком, Хатем Бен Арфа, Карім Бензема гравці які нині виступають в інших лігах. Ліон середини 2000 років, залишиться в пам’яті у всіх, адже ця команда була потужною і показувала дуже видовищний футбол.

У Ліона завжди були чудові виконавці Жуніньо, Малуда, Ессіен, Абідаль, Купе, Бензема, Бен Арфа, Гову і це неповний список. 7 років поспіль Ліон ставав чемпіоном Франції, Рекорд який поб’ють нескоро. Той самий веселий, і всіма улюблений Ліон, дивував всю Європу. Довівши тим самим що слова президента Жана Мішеля Ола не були викинуті на вітер – Ліон став великим клубом, може не для всієї Європи, але для Францій Ліон по істині великий клуб. Апогеєм всього став вихід Ліона в пів-фінал Ліги Чемпіонів у сезоні 2009/2010 році, де не пощастило з Баварією, але і це для клубу стало справжнім успіхом. Нині Ліон не такий незрівнянний як раніше, та все рівно регулярно входить в трійку призерів, маючи у себе в складі таких хороших виконавців як Гуркюфф, Лопес. Сподіваємося, що колишні успіхи Ліона повернуться , і ми побачимо Левовий дух команди, і їх прекрасну гру і нових талановитих футболістів.

Spy-Football.com

ТегиТеги:

Реклама