<
>

Реклама

Поза грою Ribery

Журналісти віддали «Золотий м'яч» Франку Рібері

Spy-Football.com

15/1/2014 , 13:57

Франк Рібері

Франк Рібері

Якщо б « Золотий м’яч» вручався за старою системою , коли голосували тільки журналісти , переміг би Франк Рібері. У голосуванні медіа француз отримав 523 очки ( перше місце  – 5 очок , друге – 3 , третє – 1 ) . Роналду зайняв друге місце з 399 очками , Мессі – третій ( 365).

Кращим Рібері визнали відразу 80 журналістів , Роналду – 48 , Мессі – 30 .

Ситуація Рібері дуже схожа на ту , в якій опинився Снейдер за підсумками 2010 року: перемога Кріштіану Роналду грунтується тільки на голосуванні капітанів і тренерів національних сборних.Сразу 63 гравця поставили його на перше місце. Мессі був кращим за версією 45 футболістів , Рібері – 39 .

У голосуванні тренерів відрив Роналду від другого місця практично той же – 56 перших місць проти 44 у Рібері і Мессі .

Нагадаємо , до 2010 року долю «Золотого м’яча» вирішували тільки журналісти, у розподілі місць останніх трьох років беруть участь головні тренери і капітани 184-х національних збірних.

Португалець зумів перехопити лідерство за рахунок капітанів і тренерів національних збірних. 63 капітана поставили Роналду на перше місце – Рібері отримали 39 перших позицій, а Мессі – 45. Головні тренери у своїй більшості проголосували за Роналду – португалець отримав 56 перших місць (Рібері і Мессі – 44).

Всього ж Роналду отримав від журналістів, капітанів і тренерів національних збірних 167 перших місць, що всього на чотири менше, ніж у Франка Рібері, який у підсумку посів третє місце з невеликим відставанням від Ліонеля Мессі.

Мессі і Роналду, як і завжди, не включили один одного в свої трійки кращих. Мессі проголосував виключно за партнерів по «Барселоні» – Іньєсту, Хаві та Неймара. Роналду – за Фалькао, Бейла і Озіла. Франк Рібері не голосував.

Чесніше інших претендентів на «Золотий м’яч» поступив Златан Ібрагімович, який включив всіх лідерів в свою трійку: Рібері, Мессі, Роналду.

До речі, цікавий факт – футболіст, який отримував «Золотий м’яч» в рік проведення чемпіонату світу, ще жодного разу не вигравав золото мундіалю.

ТегиТеги:

Реклама