<
>

Реклама

Персона Henry

Офіційно. Тьєррі Анрі завершив кар'єру гравця (Відео)

Spy-Football.com

16/12/2014 , 21:03

Великий і легендарний французький форвард Тьєррі Анрі оголосив про завершення кар’єри. Тепер він буде телеекспертом спортивного каналу Sky Sports.

“Мені пощастило побудувати неймовірну кар’єру, яка подарувала безліч чудових спогадів, а тепер я з нетерпінням чекаю, щоб відкрити наступну главу, яка розпочнеться разом зі Sky Sports”.

Найбільше Тьєррі Анрі прославився у складі лондонського “Арсеналу”, де він провів вісім років з 1999 по 2007 рік. Чудовою грою за “канонірів” Анрі заслужив собі пам’ятник поблизу стадіону лондонців. Потім він перейшов у “Барселону”, але там був більше наставником для каталонської молоді. Догравав Анрі у “Нью-Йорк Ред Буллз”. Але у 2012 році він повернувся в оренду на кілька матчів до “Арсеналу”, де знову забив. Стадіон “Ашбертон Гроув” зі сльозами на очах вітав свого кумира.

Окрема глава у кар’єрі Тьєррі – збірна Франції. 21-річним хлопцем він став чемпіоном світу у легендарній команді Зідана, Дешама, Блана та Бартеза. У 2006 році Анрі здобув титул віце-чемпіона світу, поступившись Італії частково через епічний удар Зідана у груди Матерацці.

Топ 10. Кращі голи Тьеррі Анрі

ТегиТеги: Відео

Реклама