<
>

Реклама

Трибуна Spy News

За що Віктора Леоненка звільнили з "Профутболу"

Spy-Football.com

16/7/2013 , 9:04

Керівництво телеканалу 1+1 у відкритому листі просить вибачення у президентів футбольних клубів “Динамо” Київ і “Шахтар” Донецьк за поведінку ведучого програми Ігора Циганика та за висловлювання експерта Віктора Леоненка.

Також в листі вказується про те, що програма “Профутбол” припиняє співпрацю з футбольним експертом Віктором Леоненко.

«Редакція програми« Профутбол »приносить свої вибачення за висловлювання експерта нашої програми Віктора Леоненка і поведінку в цій програмі нашого ведучого Ігоря Циганика щодо клубу« Шахтар ». Ми не поділяємо думки, висловленої нашим експертом Віктором Леоненко.

Також ми вважаємо образливими слова Віктора Леоненка на адресу президента «Динамо» Ігоря Суркіса і просимо вибачення за це. На сьогодні програма «Профутбол» припиняє співпрацю з футбольним експертом Віктором Леоненко », – йдеться у відкритому листі.

Голова управління спортивних проектів “1 +1 Медіа” Степан Щербачов прокоментував інформацію про те, що Віктор Леоненко більше не є експертом програми “Профутбол”.

“Віктор відсторонений тимчасово, ми з ним будемо ще говорити. Це редакційне рішення. Повірте, у мене чудові стосунки з Віктором, але у нас авторитетна програма і експерти у своїх коментарях повинні спиратися на факти, а не на чутки”, – сказав Щербачов.

ТегиТеги:

Реклама