<
>

Реклама

Трибуна FC KARPATY

Карпати померли, нехай живуть Карпати!

Spy-Football.com

16/7/2021 , 10:07

“Карпати Смалійчука” припиняють своє існування, натомість у Львові буде новий клуб , відомий в народі як “Карпати Тлумака”. Хронологія подій:

14 липня

Співвласник і президент КПФ “Карпати” Олег Смалійчук розповів про долю клубу.

“Весь минулий сезон ми працювали над тим, щоб врятувати від загибелі головний спортивний бренд Західної України – львівські “Карпати”. Структура власності існуючої юридичної особи – КПФ “Карпати” Львів – не дозволяли їй повноцінно функціонувати, не кажучи вже про розвиток.

Інший співвласник клубу роками блокував роботу клубу. Незважаючи на наші зусилля, за рік він так і не вступив в діалог.

За цей час ми погасили борги щодо заробітної платні всіх працівників і заборгованості за надані послуги і товари. Також вдалося погасити частину боргів за старими трансферами, через які на клуб було накладено трансферний бан. Ми утримували і основну команду, і жіночу, і дитячу академію.

На жаль, наш план перезапуску “Карпат” не вдався. Тому клуб виходить з професійного футболу і не заявляється в аматорський чемпіонат України.

Але ми не можемо закрити цю юридичну особу без згоди іншого співвласника, тому поки вона продовжує існування і буде працювати над погашенням старих боргів.

Зараз не важливо, кому будуть належати “Карпати” – Смалійчуку або комусь іншому. Єдине важливе – щоб бренд продовжував існувати і мав можливість розвиватися, навіть якщо для цього мені доведеться зробити крок в сторону.

Хочу подякувати всім, хто вірив і допомагав нам. Вболівальники “Карпат” – дійсно найкращі в Україні, тепер я знаю це точно. Зустрінемося на секторі”, – написав Смалійчук.

15 липня

На прес-конференції керівництво нового клубу у особі Степана Юрчишина і головного тренера Андрія Тлумака представили “нові Карпати”. Клуб буде виступати у Другій лізі, визначили бюджет клубу на найближчі три роки.

До 2024 року у клубу затверджений бюджет в розмірі 578 млн гривень.

На сезон 2021/22 буде виділено 106 млн гривень.

Також клуб виділив 68 млн гривень на будівництво бази клубу в селі Бартатів під Львовом. Роботи вже ведуться.

Серед іншого було повідомлено, що був укладений договір з уболівальниками клубу про передачу емблеми цим “Карпатам”.

ЗАЯВА УЛЬТРАС «КАРПАТИ» ЛЬВІВ

Як всім відомо, футбольний клуб «Карпати» вже досить давно переживає скрутні часи. Політика бездарного клубного керівництва та меркантильних власників довела ситуацію до критичної межі – клуб опинився за крок до зникнення. Проте, футбольний клуб «Карпати Львів» – це не просто організація чи юридична структура, це в першу чергу люди. Люди, які з покоління в покоління відстоюють честь клубу, міста та країни на футбольному полі і на трибунах. КАРПАТИ – ЦЕ МИ! Після тривалого спілкування з керівництвом ТзОВ «ФК Карпати Львів» та чітких домовленостей щодо майбутніх векторів розвитку та методів менеджементу футбольного клубу, ГО «Ультрас Карпати» було прийнято рішення про передачу в користування футбольному клубу «Карпати Львів» нашої святині – емблеми клубу. Ми віримо, що попереду нас чекають перемоги і закликаємо всіх підтримати львівські «Карпати», що розпочинають свій шлях до еліти з другої ліги чемпіонату України! Мільйон сердець – одне биття, Карпати Львів – на все життя! Представники угрупувань LCF, Pride, GFF, GWU, BSU, Green Legion, Галичани, Autofans, SND, West Boys, Wehrwolf.

ТегиТеги: Карпати Ультрас

Реклама