<
>

Реклама

Персона Spy News

Падіння "Гнома"

Spy-Football.com

16/4/2013 , 14:09

f7-kYnPM6lYНі, цього разу мова піде не про Мессі, як багато хто, напевно, встиг подумати. Сьогоднішня стаття про те, чому почав деградувати Веслі Снейдер.

Думаю, що варто заглянути в 2010, рік перемоги “Інтера” в ЛЧ, тоді всі дивилися на гру голландця, як на щось ідеальне, він був головним “фантазістою” тієї “золотої” команди Моуріньо. Веслі викладався в кожному матчі, робив все заради команди, його несподівані, але в той же час доречні рішення по ходу гри, могли перевернути її на користь “Nerazzurri”, Снейдер з’являвся практично в кожному матчі в старті, не було відпочинку, але незважаючи на це, завжди відігравав важливу роль на полі.

Потім був “мундіаль”, де “блєстала” Голандія на чолі зі Снейдером, що встиг відзначитися в ЮАРе 5 разів (що зовсім немало для півзахисника). Тоді голландці дійшли до фіналу, де до останнього билися з іспанцями (точніше до 117 хв.), Але програли , програли гідно! По закінченню турніру Снейдер потрапив в в символічну збірну чемпіонату світу 2010 року за версією FIFA.

Безумовно, це був пік “Гнома”, це був його рік, це був його час! Всі казали, що він візьме Золотий Мяч, але … Веслі не потрапляє навіть в 3-ку номінантів (Хаві, Іньєста, Мессі), я розумію вибір Хаві та Іньєсти (Іспанія взяла ЧС), але Мессі! У мене немає до нього якої-небудь неприязні, навіть навпаки, я люблю дивитися ігри з його участтю. Мессі не показав нічого в той рік, в півфіналі Інтер (!) обіграв Барсу , на Чемпіонаті світу Ліонель не показав нічого, але нагороду дали йому …
Мені здається, це і надломило Веслі, він вже бачив себе переможцем, всі знали, що він буде першим, але його не виявилося навіть в трійці ….. Тоді для мене нагорода втратила роль чогось несподіваного, непередбачуваного, об’єктивного. .. Після цього кар’єра “Гнома” пішла на спад, він втратив інтерес до гри і, у підсумку, виїхав закінчувати в Туреччину (звичайно, були також запропоновані гарні гроші, для Снейдера це був найкращий варіант).

Отже, я думаю, багато в чому через це Снейдер перестав показувати колишній рівень, став середнім гравцем, але завжди буду пам’ятати його, як яскравого, харизматичного, талановитого гравця!

Дмитрий Трофимов

ТегиТеги:

Реклама