<
>

Реклама

Трибуна Crimea

Кримчанин Голайдо: Хочуть, щоб ми тут померли у темноті, без світла, води та газу?

Spy-Football.com

16/12/2015 , 10:16

Екс-гравець збірної України Денис Голайдо дав ексклюзивне інтерв’ю Чемпіону. Пропонуємо головні тези зі спілкування із журналістами.

Рівень чемпіонату Криму не можна порівняти з чемпіонатами Росії чи України. Це приблизно рівень обласної першості. Для мене це не  головне. Головне – грати у футбол, підтримувати форму та бути біля дочки, приділяти їй більше уваги.

У мене багато друзів в Україні. З ними й переписуюся, й здзвонююся. Дивлюся футбольні програми на українських каналах. Бачу новини про “договірняки”, але й так про це знаю. Про таке вже можна й по телебаченню не показувати. У чемпіонаті України є 3-4 клуби, які бовтаються у низах таблиці, й завдяки “договірнякам” і виживають. Цього може й керівництво не знати.

Я маю і український і російський паспорт.

З приходом Росії у Крим  я бачу позитив. Будуються майданчики, стадіони, все облагороджується.

Нещодавно я писав у фейсбуці про світло. І хто його нам відключив? Ті, хто вважають нас українцями, а ми їх братами. Вони ж відключають нам світло, роблять продовольчу блокаду. Як ми можемо до них ставитися після цього, скажіть, будь ласка? Хочуть, щоб ми тут померли у темноті, без світла, води та газу? У нас все нормально. Вода є, газ є, світло є. Лише нема тих трьох друзів, які по ту сторону. Хай би вони до нас у гості приїхали.

Мене все влаштовує у Сімферополі. Маю тут помешкання, сім’ю, бізнес, хоч якась, але оплачувана робота. Я тут виріс, і всі знайомі мене підтримують. А куди мені втікати? В Україну, де я нікого не знаю, де нема ні житла, ні бізнесу?..

Реклама