<
>

Реклама

Трибуна UEFA

Александер Чеферін - новий президент УЄФА

Spy-Football.com

16/9/2016 , 9:25

UEFA_Cheferin

У середу, 14 вересня, на Конгресі УЄФА в Афінах обрано нового президента. Ним став словенець Александер Чеферін.

За підсумками голосування президент Футбольного союзу Словенії отримав підтримку від 42 футбольних асоціацій із 55. Єдиним суперником Чеферіна був член Виконкому УЄФА, Міхаель ван Прааг з Нідерландів, який набрав 13 голосів. Новий президент обійматиме свою посаду до 2019 року.

Зазначимо, деякі ЗМІ повідомляли що почесний президент УЄФА Григорій Сурікс на виборах президента УЄФА лобіював інтереси ван Прага.

Нагадаємо, що Мішель Платіні пішов з посади президента УЄФА офіційно 14 вересня. Це сталося у зв’язку з тим, що француз був відсторонений від футбольної діяльність терміном на чотири роки за отримання незаконного платежу від колишнього очільника ФІФА Зеппа Блаттера у розмірі £1,6 млн в 2011 році. Сам екс-президент у своєму виступі на Конгресі УЄФА побажав новому президенту продовжувати прекрасну місію у футболі.

Александеру Чеферіну 48 років, юрист за освітою. Одружений, виховує трьох дітей.  В 2011 році обраний головою Футбольного союзу Словенії, а в 2015 році був переобраний на новий 4-річний терміні. Крім того, з 2011 року Чеферін обіймав посаду другого та третього віце голови юридичного департаменту УЄФА.

ТегиТеги: УЕФА

Реклама