<
>

Реклама

Поза грою Луческу

Луческу підробляє журналістом у Кісєльова?

Spy-Football.com

16/4/2014 , 12:26

lucheskuЦікаво ,від коли це Мірча Луческу став позаштатним кореспондентом  Дмитра Кісєльова ? Чи він був ним всі десять років , проведених в Україні ?

Ви не зовсім розумієте , про що я? Про інтерв’ю наставника донецького « Шахтаря» румунській пресі, яка нещодавно зявилася на просторах інтрнету . Про те , де наш Містер називає причину заворушень у Донецьку. «Тут одні росіяни . Вони протестують через те , що була заборонена російська мова » , – говорить землякам очевидець.

Ось воно чо , Михалич ? Так ось чому ви не “соизволите” спілкуватися російською з місцевими журналістами. Ущемляють ! ..

Можна було б не звернути уваги на таку нісенітницю . Вистачає і доморощених горе- політологів. Але ж Луческу зовсім не любить , коли на його слова не звертають увагу .

Іноді, розумієте, дратує чому всі запитують про склад , тактику і, взагалі, чому команда вартістю 150 мільйонів безславно вилітає з 1 / 16 фіналу Ліги Європи. Але раз Містер хоче висловитися про інше , він без натяків говорить : не ті питання задаєте . І ділиться черговою фантазією. Але не дай бог потрібні газети , сайти і канали не зроблять її резонансною темою .

Втім , зараз не про це. А про те , що румунський гуру все менше помічає, як пригощає пресу , м’яко кажучи , не зовсім справжньої інформацією. Скажімо , наш герой може дорікати «Динамо» за відмову їхати до Криму на матч з «Таврією» , забуваючи про те , що це сімферопольці просили про перенесення гри в столицю , та ще й добиралися туди за рахунок суперника.

«Я б так ніколи не вчинив. Я б поїхав до Криму , щоб спробувати зберегти обстановку нормальною » , – говорить Луческу в бесіді з румунськими інтерв’юерами , яким буквально кілька тижнів тому скаржився , що йому страшно їхати в Київ на матч з« Динамо » через Майдан.

А згадаймо , як сей борець за « фейр- плей » запевняв нас , що його команда не образила , а насправді уважила гравців « Норшелланда » , не дозволивши тим забити відразу ж після всім відомого голу Луїса Адріано.

«Я не просив гравців , щоб вони дозволили« Нордшелланду» забити відразу після гола Адріано. При цьому досвідчені гравці прекрасно розібралися в ситуації і дозволили супернику знову вийти вперед. Причому зробили це так , щоб « Нордшелланд » не подумав , що дали їм забити спеціально . Адже так навіть краще. Що ми ще могли для них зробити?»- не червоніючи , пояснював Луческу один з найганебніших епізодів в історії Ліги чемпіонів.

Про змову суддів , УЄФА і, до недавніх пір , ФФУ особисто проти Луческу я навіть не згадую . Сам Мірча це прекрасно робить по сто разів на рік.

А ось чого від нього майже не почути , так це теплого слова на адресу України – ну тієї , що за межами бази « Кірша» і «Донбас Арени». Та й про українців , з якими він живе пліч-о -пліч вже десять років , вже й не згадаєш , коли Луческу говорив щось хороше. Ну якщо не рахувати того самого , що зарплату платить.

Український чемпіонат для нього – слабкий і неконкурентний , який заважає вийти на новий рівень і показати себе в єврокубках ; Мірча чекає не дочекається об’єднаного . Від української збірної – одні проблеми: травми , втома , зайві емоції.

Просто – таки ідеальний сюжет для спортивного блоку « Вістей тижня» з Дмітрієм Кісєльовим. Може з такої нагоди Мірча Міхалич навіть по- російськи заговорив би ?

за матеріалами footclub.com.ua

ТегиТеги: Луческу Шахтар

Реклама