<
>

Реклама

Трибуна Yarmolenko

Ярмоленко підписав новий контракт з Динамо, але мріє про Європу

Spy-Football.com

16/10/2015 , 10:26

jarmolaВихованець київського Динамо Андрій Ярмоленко підписав з клубом новий контракт.

Про це повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

Угода розрахована на п’ять років: з 14 жовтня 2015 року по 14 жовтня 2020 року.

Київське Динамо для Андрія Ярмоленка – це навіть більше, ніж рідний клуб, адже тут він отримав усе, що необхідно для розвитку як професійного футболіста.

“Тут я виріс у гравця національної збірної. Тут я досягнув того, до чого прагнув багато років, – став чемпіоном України, та і взагалі виграв усі національні трофеї. Динамо – це моя сім’я, і я дуже радий, що залишуся з нею”, – цитує гравця офіційний сайт клубу.

“Я, як і раніше, хочу спробувати свої сили у якомусь з топ-чемпіонатів у складі одного з найсильніших європейських клубів. Знаю, що якщо у Динамо будуть надходити по-справжньому серйозні пропозиції, то ми знайдемо варіант, який влаштує всі сторони”, – додав Ярмоленко.

Гравець не став приховувати, що справді хоче, щоб клуб отримав за його підготовку гідну компенсацію.

“Я міг би зовсім скоро піти безкоштовно, але порахував, що з мого боку це буде неправильно. Я ж вважаю себе професіоналом, тому збираюся і далі на сто відсотків віддаватися своїй роботі, виконувати умови нового контракту та робити все, щоб принести користь Динамо, збірній”, – зауважив він.

“У мене, як і раніше, величезна мотивація. Я хочу рости та розвиватися, і впевнений, що у Динамо для цього створені всі необхідні умови”, – підсумував Ярмоленко.

Нагадаємо, була інформація, що подивитися на Андрія до Києва прилітав сам Жозе Моурінью.

Водночас, улітку до Ярмоленка приписували інтерес кільком англійським клубам.

Реклама