<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Як харківські «ультрас» в Купянську відзначились

Spy-Football.com

16/5/2013 , 9:39

1369520855У п’ятницю, 10 травня, на стадіоні «Авангард» у Луганську харківський «Металіст» переконливо переграв тамтешню «Зорю» у 28-му турі національного чемпіонату з футболу. Численні фанати «Металіста» їхали на виїзний матч не тільки організовано, на автобусах, які відправлялися від стадіону в день матчу, а й самостійно. Наприклад, потягом «Харків – Луганськ».

У невелике залізничне селище Куп’янськ-Вузловий цей поїзд приходить о 1.20 ночі. За півгодинну стоянку (відправлення о 1.50) футбольні фанати «Металіста» встигли себе проявити. Підігріта пивом група з тридцяти чоловік рушили по нічних вуличках Куп’янська, задираючи нечисленних перехожих. Цілодобові магазинчики, розташовані у будівлі залізничного вокзалу, терміново захлопували «віконця», закривали двері.

У молоденької продавщиці магазину «Ёжик» хлопці вихопили через віконце пиво і блок сигарет, звичайно ж, не заплативши. За підрахунками магазину, збиток склав 100 гривень. У наступний магазин – «Кристал» – намагалися вломитися, вибиваючи замкнені двері. Потім почали горлати речівки і навіть влаштували щось на зразок мітингу, скандуючи: «Секта – це ми!» І обливаючи нецензурщиною жителів і сам населений пункт.

Залізничники спробували утихомирити крикунів. Від слів довелося перейти до дій. Близько двох десятків купянчан погнали хуліганів стусанами в бік вокзалу. Але уболівальників на матч їхало чотири вагони. Отримавши підкріплення, організований, чисельно переважаючий хуліганський «десант» перейшов у наступ. Місцеві (хто встиг) рятувалися втечею. Деякі залізничники отримали удари і травми, хоча в лікарню за допомогою ніхто не звертався.

На місці бійки один з фанатів втратив барсетку з документом, що засвідчує особу. На жаль, відшукати втрачену річ не вдалося. Зате дівчина, що тримала в руках документ, запам’ятала ім’я горе-вболівальника: Михайло, рік народження – 1997, місце проживання – місто Харків. І ще: у барсетці знаходилась чорна маска з прорізами для очей. Такі використовує спецназ або ОМОН. Схоже, що Куп’янськ-Вузловий зазнав атаки радикальних фанатів, іменованих на футбольному жаргоні як «ультрас».

Після гри в Харків з Луганська багато вболівальників добиралися зворотним поїздом. Провідниці розповіли: харків’яни вели себе препогано. Хамили, лаялися, ображали. Лізли без квитків, переходячи з вагона в вагон, запевняючи, що «проїзні документа у друга!» Шістьох горе-вболівальників на станції Дебальцеве співробітники транспортної міліції висадили …

vecherniy.kharkov.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама