<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Луческу. «Не виноватая я!»

Spy-Football.com

16/9/2013 , 9:43

На кого ще, крім віроломних львівських болл-боїв, Мірча Луческу звалював провину за поразки на чолі донецького «Шахтаря»?

Нагадаю, що саме малолітні поганці, несвоєчасно подавали м’ячі на стадіоні «Україна», не дозволили чемпіонам добути заслужені три очки в матчі проти «Карпат» . Принаймні, така версія румунського гуру . Очоливши «Шахтар» 18 травня 2004 року, Луческу зазнав з ним 66 поразок. І незмінно знаходив невдач логічне пояснення, точніше кажучи – на кого або на що списати провину. Містер рідко бував винахідливим – в основному діставалося арбітрам, гравцям і суперникам-грубіянам. Однак траплялися і проблиски оригінальності, коли наставник викривав УЄФА, шкодував про відсутність в його розпорядженні Лео Мессі, і – ви не повірите – навіть брав відповідальність на себе! Скільки разів? Дізнайтеся з таблиці, складеної в результаті аналізу його висловлювань на післяматчевих прес-конференціях.

ДАТА ТУРНІР СУПЕРНИК РАХУНОК ПРИЧИНИ
10.07.2004 Суперкубок «Динамо», н 1:1 (пен. 5:6) нефарт
«Пенальті – це азартна гра, і комусь пощастить, а комусь ні. Шкода, що такий важливий матч проходив до початку сезону. Краще б він відбувся в середині сезону ». 
14.09.2004 Ліга чемпіонів «Мілан», д 0:1 нефарт , помилка Срни , суддівство
«Мілан» не заслужив перемоги. Вони молодці, але з удачею. А ми молодці, але без удачі … Помилка Срни призвела до того, що ми залишилися вдесятьох … Це видалення і призвело до результату. Кафу не міг утримати Маріку і дуже часто порушував проти нього правила, але лише раз був попереджений арбітром. Перша жовта картка Срні була показана незаслужено. Друга жовта – справедлива. Але перша – ні ».
29.09.2004 Ліга чемпіонів «Барселона», м 0:3 суддівство ,недосвідченість
«Не думаю, що така команда, як« Барселона », потребує допомоги. Насамперед, це стосується моменту з призначенням пенальті … Такі речі часто трапляються з клубами зі Східної Європи.Маю на увазі манеру суддівства і трактування правил щодо таких команд … Після 2:0 «Барселона» відчула себе впевнено, ми ж показали, що у нас немає достатнього досвіду ».
24.10.2004 Чемпіонат «Металіст», д 0:1 розслабленість ,суддівство
«Ми вийшли занадто розслабленими. А суперник зіграв дуже жорстко, люто … З їхнього боку було чимало симуляції. Все це сприяло тому, що наші гравці стали грати нервово … Футбол – це спектакль, а сьогодні був цирк. Суддя дозволяв дуже багато чого … Я не хотів би, щоб надалі нам попався такий арбітр ».
02.11.2004 Ліга чемпіонів «Селтік», м 0:1 суддівство
«Скажу відверто, я не хотів йти на прес-конференцію. Це був би формальний протест проти суддівства. Сьогодні було дуже схоже, на те, що відбувалося в матчах з «Міланом» та «Барселоною».
07.11.2004 Чемпіонат «Таврія», м 1:2 розслабленість ,грубість суперників
«Таврія» хотіла перемогти більше … На жаль, ми втратили цим вечором Тимощука і Матузалема … Це була не гра, а корида ».
24.11.2004 Ліга чемпіонів «Мілан», м 0:4 суддівство ,недосвідченість
«Арбітри могли б і призначити пенальті у ворота« Мілана », коли Костакурта збив у штрафному Агахову. На жаль, після першого пропущеного м’яча у нас гра повністю розладналася, трапився психологічний спад … Мабуть, позначається брак досвіду ».
10.03.2005 Кубок УЄФА «Алкмар», д 1:3 помилки Срни і Брандао, суддівствоконцентрація
«Ми помилилися при подачі двох кутових – в першому випадку Срна, у другому – Брандао. Нам потрібен час, щоб не було таких провалів в концентрації. Суперник багато фолив, але арбітр свистів лише в половині випадків … Однозначно можу сказати, що в другому таймі проти Агахови порушували правила у штрафному, і там був явний пенальті ».
16.03.2005 Кубок УЄФА «Алкмар», м 1:2 травми лідерів ,брак часу
«Ми грали без п’яти основних гравців. Подивився б я на АЗ, якби у них були такі проблеми.Нелегко побудувати команду за такий короткий термін ».
29.05.2005 Кубок «Динамо», н 0:1 суддівство
«Я вже говорив і скажу зараз, що було дуже великою помилкою запрошувати іноземного арбітра (Тер’є Хауге). Так як вони відчувають, що повинні якимось чином відплатити … Якби сьогодні судив український арбітр, то він закінчив би свою кар’єру ».
10.08.2005 Ліга чемпіонів «Інтер», д 0:2 недосвідченість ,оборонні навички бразильців
«Наш суперник зіграв незрівнянно більше« партій »в Європі. Ця різниця в досвіді на полі була добре помітна … Пропустивши гол, ми опустили руки, а наш досвідченіший суперник відчув слабину і скористався цим … До того ж наші молоді футболісти з Бразилії, коли втрачають м’яч, погано захищаються ».
26.10.2005 Кубок «Карпати», м 0:1 помилки захисників
«Ми помилилися в обороні і поплатилися за це».
07.11.2005 Чемпіонат «Динамо», д 0:1 тренер , втома Матузалема, суддівство
«Природно, я перший помилився в цій грі, так як головний тренер відповідає за результат … Відчувалося, що Матузалем був занадто втомленим. Плюс до всього дуже часто переривалася гра … Фоли Клебера заслуговували жовтих карток, а друга повинна була перетворитися на червону … Такі ігри повинен судити український арбітр. Тому, що він відповідає за результат суддівства і після матчу ».
24.11.2005 Кубок УЄФА «Рапід», д 0:1 самовіддача ,травми , УЄФА
«Нашим футболістам треба віддаватися на полі і бути більш самовідданими … Напевно, вони подумали, що команді батька буде простіше … Були відсутні Брандао і Толга – гравці основного складу, які для нас дуже важливі … Думаю, що УЄФА тут має свою частку провини. Ви знаєте, що до гри були якісь розмови. Десь у кулуарах УЄФА фігурувало думку, що це може бути договірна гра. Це відсутність поваги до нас, до тренерів команд … »
15.02.2006 Кубок УЄФА «Лілль», м 2:3 помилки Срни і Раца , концентрація
«Срна і Рац зіграли з великими помилками … Визнаю, що до гри ми поставилися дуже поверхнево, легко втрачали м’ячі, дозволили супернику використати його сильні якості».
16.07.2006 Суперкубок «Динамо», н 0:2 втома, молодість, травми
«Шахтар» за останній тиждень провів 4 гри, і це сьогодні позначилося … У нас дуже молода команда, якій необхідний час для того, щоб увійти в ритм гри. Сьогодні позначилася відсутність гравців основи – Чигринського та Шуста ».
12.09.2006 Ліга чемпіонів «Рома», м 0:4 недосвідченість, суддівство, Гай
«Перший гол – результат неуважності, другий – підтвердив те, що на полі була команда без належного досвіду. Після третього м’яча «Шахтар» здався на милість переможця. Зазначу, що другий гол був проведений після неправильно призначеного арбітром кутового удару. А третій гол, на мою думку, був забитий з положення поза грою. По ходу матчу довелося замінити Гая, щоб покарати за допущені помилки ».
18.10.2006 Ліга чемпіонів «Валенсія», м 0:2 недосвідченість, помилки гравців
«У« Валенсії »великий досвід, і вона повністю змогла скористатися нашими помилками».
22.10.2006 Чемпіонат «Арсенал», д 0:1 суддівство, тренер
«Суддя дуже часто зупиняв гру. Багато було пауз. Я не побачив пенальті за фол проти Горобця … Хоча раніше в такій же ситуації в наші ворота призначили пенальті за фол на Клебера … Можливо, судді по-різному трактують ці моменти. Ця поразка належить особисто мені. Тому що я прийняв рішення не поставити того чи іншого гравця ».
06.11.2006 Чемпіонат «Динамо», м 0:1 Суддівство, ФФУ
«Чемпіонат України зганьблений. Судді запрошуються Федерацією футболу. ФФУ – це, природно, «Динамо». Вважаю, що ця бригада просто зіпсувала нам матч … Скажіть, чому суддівські рішення ніколи не приймаються в нашу користь? .. »
15.03.07 Кубок УЄФА «Севілья», д 2:3 безвідповідальність гравців, Брандао, Срна, Рац
«Помилки були скоєні через те, що повністю була відсутня відповідальність за результат.Поверхове ставлення до своїх обов’язків і призвело до голу, який забив воротар … Я дуже ображений на Брандао і Срну, які отримали зовсім необов’язкові картки і були відсутні сьогодні … Рац безвідповідально ставиться до своїх обов’язків. Саме на його фланзі зародилися обидва голи ».
23.04.07 Чемпіонат «Дніпро», д 2:3 суддівство, помилки гравців
«Арбітр до першого тайму додав дві хвилини, а грали три з половиною, і саме в цей час ми пропустили гол … Один з м’ячів нам забили з« придуманого »штрафного. Практично всі єдиноборства трактувалися на їх користь. Забивали вони після помилок наших захисників. Була присутня неуважність оборони на чолі з голкіпером ».
06.05.07 Чемпіонат «Харків», д 1:2 гравці
«Якщо не забивати пенальті, чи не реалізовувати стовідсоткові моменти – про що ще можна говорити … Я попереджав гравців, що в кінцевій фазі чемпіонату дуже багато залежатиме від морально-вольових якостей … У деяких футболістів є думки піти, тому вони більше думають про свої проблеми , а не про гру ».
27.05.07 Кубок «Динамо», н 1:2 травми воротарів, невдачі форвардів
«Однією з ключових проблем було стан наших воротарів. Маються на увазі численні травми Шуста і Шуткова … За останні 16 ігор форварди забили всього 4 голи. Хочу звернути вашу увагу, що це не ігрова проблема – у нас маса моментів по ходу матчів, але немає завершальних ударів ».
17.06.07 Чемпіонат «Металург» З, д 0:2 команду готував Микола Федоренко
10.07.07 Суперкубок «Динамо», н 2:2 (пен. 2:4) на прес-конференції Луческу не був присутній
15.08.07 Ліга чемпіонів «Зальцбург», м 0:1 Чигринський, нефарт
«У якійсь мірі нам сьогодні не вистачило удачі. Непрощенна помилка Чигринського коштувала нам дуже дорого ».
20.10.07 Чемпіонат «Кривбас», м 0:1 тренер, Кастільо, суддя
«Напевно, противник і мене повинен подякувати за свою перемогу, тому що коли я ввів у гру Кастільо, він став діяти так, що наш суперник отримав повну перевагу в середині поля. І, за великим рахунком, це я програв матч. Але! Напевно, результат зустрічі був би іншим, якби пенальті, який «Кривбас» заробив на Гладкому, був призначений. Рахунок став би 1:0 на нашу користь. Саме цікаво, що у нас останнім часом один арбітр в іграх на виїзді (Шандор). Може бути, на Україні більше не залишилося суддів? Може мені усиновити його? ».
24.10.07 Ліга чемпіонів «Мілан», м 1:4 гравці
«У нас були футболісти, які, вийшовши на поле, просто злякалися. Наприклад, Кучер. А є такі, як Кастільо, які хотіли показати себе краще, ніж вони є насправді. Наші бразильські футболісти діяли непогано, але і вони припускалися помилок, особливо при оборонних діях ».
06.11.07 Ліга чемпіонів «Мілан», д 0:3 гравці
«Це, напевно, характеристика нашої команди – молоді гравці не завжди виконують ігрові і тактичні задумки. Коли на полі з’явився Індзагі, ми допустили помилку – не вийшов Рац разом з іншими гравцями, а два центральних захисника не мали права пускати Індзагі собі за спину.Якщо говорити про третій гол, Даріо Срна не повинен був обігравати гравця в статичному положенні. Ще один гол – помилка Фернандіньо, який почав обігравати суперника на своїй половині поля, коли перед ним було 4 противника ».
11.11.07 Чемпіонат «Динамо», м 1:2 полі, гравці
«Ця гра не повинна була відбутися. До гри полі можна було почистити краще. За таких погодних умовах дуже багато залежить від везіння. У першому голі Дуляй не поставив жорстко ногу, боротьбу у нього виграв Гіоане і віддав пас на Бангуру. І в обох голах наші захисники занадто далеко розташовувалися від нападника ».
28.11.07 Ліга чемпіонів «Селтік», м 1:2 гравці
«Була помилка захисників, і після забитого гола« Селтік »відчув себе впевненіше. Наприкінці зустрічі наші футболісти дуже втомилися і знову допустили фатальну помилку ».
04.12.07 Ліга чемпіонів «Бенфіка», д 1:2 гравці, Левандовскі
«Відверто дурна помилка Левандовскі привела до взяття наших воріт. І відразу ж після цього пішов другий момент. Те ж саме: він не зіграв щільно, дозволив противнику вдарити головою.Може бути, потрібно було вчинити так само, як зробили в Мілані з Кучером – відразу ж замінити його? Ми намагалися грати тільки за рахунок техніки, втрачали зовсім легкі м’ячі, не було впевненості в своїх силах, грали повільно ».
23.03.08 Чемпіонат «Таврія», м 2:3 суддя
«Про судді я скажу:« Як можна судити таким чином, щоб вкрасти 3 очки? »Думаю, що це ганебне для українського футболу явище. Особливо порівняно з тим, як судять інші команди.Особливо київське «Динамо», яке б’ється з нами за перше місце. Якщо ми не маємо права виграти чемпіонат, треба нам про це так і сказати ».
06.04.08 Чемпіонат «Чорноморець», д 0:1 гравці, суддя
«Складно пред’явити претензії самому собі. Завдання тренера – довести м’яч до штрафної, знати, як розкрити оборону … А далі все залежить від майстерності гравця. З тих позицій, які були у наших гравців, потрібно реалізовувати моменти. Плюс – нестабільність молодих. Можу сказати, що сьогодні можна було дати червону картку за точно такий же фол, за який вчора в матчі «Динамо» видалили Ткаченко. Я запитав у Гладкого: «Ти грав рукою?» Він відповів, що рукою грав суперник. Але цей епізод у не хотілося б коментувати, оскільки я погано його бачив ».
20.07.08 Чемпіонат «Львів», м 0:2 суддя, порушення «фейр-плей»
«Вийшло, що суддя додав лише одну хвилину до другого тайму. 3 хвилини він був зобов’язаний компенсувати, оскільки було вироблено 6 замін, а всього було додано 4 хвилини. Це притому, що зафіксовано мінімум 10 хвилин, коли наші суперники лежали на полі … Невже мені доведеться просити своїх гравців, щоб вони поводилися так само некоректно, як поводяться суперники?Коли м’яч вибивається за поле, я не буду вимагати його повернення противнику в рамках «фейр плей».
23.08.08 Чемпіонат «Ворскла», м 0:1 Психологія гравців, грубість суперників, суддя
«У плані психології видно, що команда неврівноважена. Чим ближче кінцівка гри, тим більше гравці нервують, приймають неправильні рішення … Через 4 дні нам належить виступити в Лізі чемпіонів. Не виключено, що у футболістів «Шахтаря» була якась боязнь травм. А гравці «Ворскли» ставили ногу дуже жорстко, природно, виграли багато єдиноборств. В якійсь мірі, напевно, і арбітр сьогодні дав можливість жорстко грати ».
01.10.08 Ліга чемпіонів «Барселона», д 1:2 порушення «фейр-плей», УЄФА, Пятов
«У житті не бачив нічого подібного. Соромно за весь футбол. І за УЄФА, яке відстоює правила фейр-плей … Сказати нічого … Всі бачили те, що сталося, коли м’яч вийшов за межі поля. Наші гравці залишилися стояти на своїх місцях. Помилка нашого воротаря – це брак досвіду. Якби не те, що сталося на останніх хвилинах, ми б точно пройшли далі в Лізі чемпіонів ».
22.10.08 Ліга чемпіонів «Спортинг», д 0:1 гравці
«Ми не діяли так, як повинні були. Програли більшість єдиноборств. Погано виходили з оборони, погано контролювали м’яч. Була якась боязнь. Чесно кажучи, я не очікував, що два центральні захисники вийдуть на поле з такою боязню. Я не задоволений виходом Вілліана, а особливо Гладкого. Жадсон і Фернандіньо були не на найвищому рівні ».
04.11.08 Ліга чемпіонів «Спортинг», м 0:1 Чигринський
«Гравці такого рівня, як Діма, не мають права давати так легко себе обіграти».
12.03.09 Кубок УЄФА ЦСКА, г 0:1 гравці
«Іщенко, граючи проти Вагнера Лава, допустив багато помилок. Рац помилився в ситуації з пенальті. З його-то досвідом … Не сподобалися гравці, які вийшли на заміну. Мабуть, вони не були готові до цього ».
26.05.09 Чемпіонат «Динамо», м 0:1 мотивація, Рац та Чигринський
«Обом тренерам складно було мотивувати футболістів. «Динамо» давно забезпечило собі чемпіонський титул, «Шахтар» не зовсім відійшов від виграшу Кубка УЄФА. Напевно, було б більш заслужено, щоб перемога здобувалася за рахунок вдалих дій в атаці, а не за рахунок однієї помилки, яку в даному випадку допустили Рац та Чигринський ».
31.05.09 Кубок «Ворскла», н 0:1 недонастрой, нападники, судді
«Наша команда зіграла з думками про те, що достатньо лише вийти на поле для того, щоб виграти. Гладкий, потім Селезньов практично нічого не зробили на полі. Пару слів про арбітра.Ще раз хочеться сказати, що ігри такого напруження повинні судити іноземні рефері. Ще не аналізували момент з видаленням Фернандіньо – був елемент симуляції з боку суперника … Наприкінці додали дві хвилини: були використані всі заміни, було видалення, вибігали медики – все це, на мій погляд, не відповідає дійсності ».
28.08.09 Суперкубок УЄФА «Барселона», н 0:1 суддя
«На жаль, наприкінці кожного з таймів арбітр свистів, коли наша команда виходила в контратаку. Це вкотре показало, що в матчах за участю великих клубів судді на їхньому боці.Можу сказати, що рефері вплинув на результат, адже в одному з моментів був стовідсотковий пенальті. Думаю, ми заслуговували більшого, ніж те, що отримали в кінці гри.Якби суддя був коректним, він би призначив пенальті ».
21.11.09 Чемпіонат «Динамо», м 0:3 мотивація, Іщенко, Ракицький
«У плані мотивації ні бразильці, ні інші гравці не піднялися на рівень« Динамо ». Це перша і найголовніша причина сьогоднішньої поразки. Перші два голи, швидше за все, на совісті Іщенка.Також вплинула надмірна розслабленість Ракицького, яка призвела до взяття воріт ».
16.12.09 Ліга Європи «Партизан», м 0:1 погода, поле
«Складно оцінити гру, яка проходила в таких умовах. За великим рахунком, у таких іграх все вирішує одна помилка. Так і вийшло. На такому полі складно контролювати м’яч. Погодні умови позначилися на якості гри ».
18.02.10 Ліга Європи «Фулхем», м 1:2 нестача практики, суддя
«Відсутність ігрової практики у нас відчувалося, коли ми пропустили на перших хвилинах зовсім не обов’язково гол … На 20-й секунді арбітр дав фол, якого не було. Потім був кутовий, і після цього нам забили гол. Багато стандартів були придумані, їх навіть не було. А в першому таймі був пенальті на Ілсіньо, але призначити одинадцятиметровий суддя не наважився. Його збили, але арбітр не вказав на точку … »
24.03.10 Кубок «Металург» Д, г 1:2 гравці, розслабленість
«Давно ми не виходили на поле такими розслабленими. Особливо це відчувалося в центральній зоні оборони. У якійсь мірі на нас погано позначилася гра в Ужгороді: вже потрібно було виходити на поле, а гравці всі запитували, як закінчився матч «Закарпаття» – «Динамо». Тому, вийшовши з такою концентрацією, було складно зібратися в перші хвилини. Я незадоволений своїми гравцями ».
10.09.10 Чемпіонат «Оболонь», м 0:1 грубість суперників, суддя
«Я нічого не хочу коментувати. «Оболонь» заслужила перемогу. Але те, що зламали ногу Фернандіньо … Напевно, він вибув до кінця сезону, а арбітр в тому моменті поставив штрафний абсолютно в інший бік. Тому мені нема чого коментувати … »
19.10.10 Ліга чемпіонів «Арсенал», м 1:5 гравці, суддя
«Ми зробили« Арсеналу »три подарунки: пропустили два безглуздих голи, плюс пенальті, який суддя призначив, напевно, під тиском публіки. За рахунку 3:0 вже все було зрозуміло. Мені не сподобалося, як деякі моменти інтерпретував арбітр. У першому таймі ми допустили дві помилки. Спочатку Пятов не зміг зафіксувати м’яч, в результаті чого «Арсенал» повів у рахунку. Ну а друга помилка – в пасиві такого досвідченого гравця, як Срна. Тим не менш, я вважаю, що сьогодні «Шахтар» і «Арсенал» грали на одному рівні ».
13.03.11 Чемпіонат «Карпати», м 0:1 мотивація, гравці, Чигринський
«Кочіш виграв одне з єдиноборств у штрафному у Діми Чигринського і забив. Допустили багато помилок, були моменти, які ми не реалізували, думали, що гол сам прийде. Напевно, найбільшою проблемою була перемога над «Ромою». Складно переключитися з перемоги над римлянами в Лізі чемпіонів на внутрішній чемпіонат ».
06.04.11 Ліга чемпіонів «Барселона», м 1:5 травми, молодість, помилки
«Позначилася відсутність Чигринського і Кучера. Довелося використовувати гравця, який не завжди потрапляє до складу. Спочатку він нервував, допустив кілька помилок. У нас дуже молода команда, багато 20-21-річних гравців у складі … «Барселона» спровокувала наші помилки і потім їх реалізувала ».
09.04.11 Чемпіонат «Оболонь», д 0:1 гравці, тренер
«У цьому матчі взяли участь гравці, які були менше задіяні в сезоні. Я їм довірив місце в складі, але вони, на жаль, не виправдали сподівань. Вся відповідальність, звичайно, лежить на мені, тому що я прийняв таке рішення і хотів дати можливість відпочити деяким гравцям після «Барселони».
12.04.11 Ліга чемпіонів «Барселона», д 0:1 відсутність в «Шахтарі» Мессі
«Ми мали шанси і, в принципі, грали не гірше” Барселони “. Єдине, у нас в складі немає Мессі. Якби він грав у нас, ми б пройшли «Барселону».
01.05.11 Чемпіонат «Динамо», м 0:3 Луческу не прийшов на прес-конференцію
05.07.11 Суперкубок «Динамо», н 1:3 невезіння, помилки гравців, поле
«Була відсутня група гравців – Чигринський, Рац, Едуардо, Степаненко … Якийсь везіння було на боці киян – багато моментів ми створили, але, на жаль, мало реалізували. Пропускали голи після дитячих помилок. Газон був м’яким, трава – зависокою, це не дозволяло грати швидко. Повільне поле завжди допомагає більш атлетичним гравцям ».
13.09.11 Ліга чемпіонів «Порту», ​​м 1:2 суддя
«Контролювали гру – до того моменту, поки не видалили першого нашого гравця. Хочу сказати, що другий гол, який забив «Шахтар», був найчистішим. Ніхто не чіпав м’яч руками, як про це нібито сказав суддя. Також хочу сказати, що друга картка Чигринському була показана несправедливо. Вилучення Ракицького теж не було. Мене здивувала сьогоднішня манера суддівства. На такому рівні, як Ліга чемпіонів, таке суддівство я не вітаю ».
23.10.11 Чемпіонат «Металіст», д 1:2 суддя
«На подібні ігри потрібно запрошувати зарубіжних арбітрів. Манера суддівства в Європі та чемпіонаті України зовсім різна. Було достатньо моментів, які інтерпретувалися якось незрозуміло і щоразу проти нас. Потрібно звернути увагу арбітрів і на ту агресивність, яку демонструє «Металіст» … »
01.11.11 Ліга чемпіонів «Зеніт», м 0:1 травми, брак сміливості і досвіду, Адріано
«Відчувалося відсутність Фернандіньо, Жадсона та Чигринського. Нам не вистачало сміливості, ми програли майже всі єдиноборства. Захисники «Зеніту» більш досвідчені, ніж наші півзахисники. У голі винен Адріано, він ніс відповідальність за Ломбартса. У тих ситуаціях, коли потрібно зіграти щільно, особливо на стандартах, не завжди можна покластися на бразильців ».
23.11.11 Ліга чемпіонів «Порту», ​​д 0:2 гравці
«Багато молодих гравців повинні зробити певні висновки. Як приклад, другий гол: Алекс взагалі забув, де повинен був знаходитися, і з його зони нам забили. Кобін теж повинен був закривати вхід в середину … »
07.11.12 Ліга чемпіонів «Челсі», м 2:3 Пятов, судді
«На жаль, сьогодні не день Андрія П’ятова. Якби він був уважніше, то і в першому випадку, напевно, міг вибити м’яч кудись у фланг, і коли грав головою – теж через фланг, а не через середину. І при третьому голі Андрій, мабуть, мав стояти на шести метрах, а не на лінії воріт. Ну і якщо додається три хвилини – грати потрібно стільки ж, а не три з половиною ».
17.11.12 Чемпіонат «Арсенал», м 0:2 розслабленість, суддя, мотивація
«Відчувалася розслабленість гравців. Напевно, помилився арбітр, видаливши Ракицького, хоча момент все-таки не був небезпечним і суперник вибігав до флангу. Ну і найголовніша проблема в тому, що всі думки гравців були спрямовані на гру з «Нордшелландом». Всі думали про Лігу чемпіонів ».
05.12.12 Ліга чемпіонів «Ювентус», д 0:1 мотивація, відсутність Адріано
«Я намагався переконати гравців, наскільки міг, але у нас не вийшло. Ми дійсно були по-різному мотивовані на цей поєдинок. Додам, що ми відчували відсутність Луїса Адріано. Це гравець міжнародного рівня ».
05.03.13 Ліга чемпіонів «Боруссія» Д, г 0:3 помилки гравців, судді
«Фатальними стали 7 хвилин – з 30-ї по 37-у, коли суперник забив після наших помилок … Ще деталь – матч обслуговують п’ять арбітрів, двоє знаходяться за воротами, і ніхто з них не побачив, що була рука, хоча і рахунок, звичайно, був 3:0. Це не виправдання, але якщо навіть при такому результаті не давати пенальті … »
25.08.13 Чемпіонат «Дніпро», м 1:3 помилки гравців, розслабленість
«Я думаю, що до сьогоднішнього матчу ми не були до кінця готові. Розслабилися і сподівалися навіть складно сказати на що – може бути, на якусь нічию … Допустили дуже багато грубих помилок, і особливо – наші досвідчені футболісти ».
13.09.13 Чемпіонат «Карпати», м 2:3 грубість суперників, порушення «фейр-плей», болл-бої
«Не хочеться коментувати матч, в якому команда суперника взагалі не грає. Їх воротар стоїть і подовгу вводить м’яч. Тренери бігають за хлопцями і просять їх подавати м’ячі. Це ненормально. Гравці «Карпат» робили на полі все що хотіли: і симулювали, і здійснювали фоли … »

Разом – за 9 років і майже 4 місяці «Шахтар» під керівництвом Мірчи Луческу зазнав 66 поразок. На думку наставника, у них сукупно винні: окремі / всі гравці «Шахтаря» – 36 разів ; судді – 26 разів ; розслабленість / брак концентрації або мотивації – 12 разів ; молодість і недосвідченість команди – 8 разів ; травми і дискваліфікації – 7 разів ; нефарт – 4 рази ; грубість суперників, поле, порушення «фейр-плей» опонентами, тренер – по 3 рази ; втома команди / лідерів, погані оборонні навички у бразильців, УЄФА – по 2 рази ; недолік самовіддачі, сміливості і практики, брак часу на створення команди, відсутність у «Шахтарі» Мессі, погода, болл-бої – по 1 разу . Після трьох програшів Мірча Луческу коментарів не давав …

 

footclub.com.ua

ТегиТеги:

Реклама