<
>

Реклама

Трибуна AJAX

«Аякс» переплавив чемпіонський трофей щоб віддати його 42 тисячам уболівальників

Spy-Football.com

16/5/2021 , 12:47

На початку травня «Аякс» достроково став чемпіоном Нідерландів. Для клубу з Амстердама цей титул став 35-м за всю історію – в країні немає більш заслуженою команди.

На честь нової перемоги «Аякс» подякував уболівальникам за прекрасну підтримку – і зробив це вкрай незвичайним способом. Клуб вирішив розтопити чемпіонську салатницю, щоб виплавити 42 тисячі невеликих зірочок, кожна з яких містить 0,06 грама чемпіонського трофея. Ці зірочки отримають всі власники сезонних абонементів поштою.

«Велику частину сезону нам доводилося грати без уболівальників. Або, точніше, в їх відсутність на трибунах.

Але, незважаючи на це, ми відчували їхню підтримку щотижня. На шляху до стадіону, в соціальних мережах або при особистих зустрічах.

Раніше, коли ми говорили, що цей титул ваш, ми мали на увазі, що домоглися цього заради вас, однак розподіл частинок чемпіонського трофея – найбільше підтвердження цього », – заявив генеральний директор« Аякса »Едвін ван дер Сар.

Клуб навіть випустив ролик, в якому показав частина процесу переплавки трофея. У зйомках взяли участь спортивний директор Марк Овермарс, капітан команди Душан Тадич, а також гравці Лісандро Мартінес і Райан Гравенберх. Стилістика, в якій знято відео, дуже нагадує популярний серіал «Гра престолів».

Реклама