<
>

Реклама

Поза грою Крим-це Україна

Фанати "Севастополя" і "Дніпра" провели акцію "Крим - це Україна"

Spy-Football.com

17/3/2014 , 9:02

0000034402-fanaty-marshЩонайменше півтори тисячі уболівальників “Дніпра” і “Севастополя” взяли участь у спільному марші за дві години до початку гри цих команд в Дніпропетровську.
Колона фанатів під українськими прапорами розтягнулася на кілька сотень метрів. Спільний з фанатами “Севастополя” прохід ультрас “Дніпра” організували під девізом “Крим – це Україна”. На своїй сторінці ВКонтакті фанати запросили приєднатися до маршу всіх патріотично налаштованих громадян.

“Всі бачать, які події відбуваються на півострові, який захоплений іноземними окупантами. Під приводом захисту від утисків російськомовного населення від міфічних західних радикалів і бандерівських бойовиків, що існують тільки в телесюжетах та статтях російських ЗМІ, почалися реальні репресії та утиски наших співгромадян, які виступають проти введення військ на півострів та вирішення конфліктних питань в дипломатичній площині. Наше завдання-продемонструвати, що Україна єдина і неподільна, і що таких “захисників” ми не потребуємо”, – заявили фанати “Дніпра”.

Скандуючи “Слава Україні!” колона пройшла від центральної площі (у своєму зверненні ультрас оголосили збір на площі Героїв Майдану, хоча офіційно вона ще не отримала цю назву) по проспекту Карла Маркса і вулиці Сєрова до “Дніпро Арені”, де відбувся матч.

Додамо, що футболісти “Севастополя” приїхали на гру автобусом. А частина проукраїнськи налаштованих фанатів команди, які в рідному місті піддаються утискам, залишаться жити в Дніпропетровську. Також фанати “Дніпра” передали привіт В.Путіну.

Джерело: КП

Реклама