<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Картина "Колліна"

Spy-Football.com

17/4/2013 , 12:17

… Коли мене довго і наполегливо намагаються у чомусь переконати, розповідають на різні лади одне і те ж, регулярно махають перед очима якимось фактом, одного разу приходить настороженість. Ей, щось тут не так.
Буквально через деякий час після появи в українському футбольному арбітражі фігури П’єрлуїджі Колліни різко і дуже нав’язливо раптом почали вішати всіх собак саме на нього. Ви помітили? Ні, я не буду зараз сперечатися з тим, що з суддями у нас явно непорядок. Але мене дивує, що тепер будь-яке питання суддівства безпосередньо і завжди стає особистим питанням до Колліни. Вам, напевно, здається нелогічним моє здивування. Мовляв, хто у нас куратор суддівського корпусу, до кого ж ще питання? Добре, давайте я поясню.

Колись, а, втім, зовсім недавно, всі суддівські помилки пояснювалися тим, що власник одного з клубів і президент федерації – брати. Це твердження мусолити, обсмоктувати і, зрештою, набридло.І ось, щоб очистити совість був покликаний на допомогу харизматичний і шановний італієць.П’єрлуїджі, по всій видимості, без особливого задоволення, але взяв на себе роль громовідводу.

Керівництво федерації змінилося, і, що цікаво, суддівські помилки залишилися на місці. Але Колліна все ще в них винен. І щотижня громадськість волає, обурюється і критикує.

Але, розумієте, є думка, що якщо судді заангажовані, то підкуповує там, або загрожує їм не П’єрлуїджі. Тобто корінь зла не в ньому. І здається мені, що він приїхав він і був підписаний на посаду куратора не для того.

«- Ось, наприклад, від цієї картини на стіні яка користь? 
– Від цієї картини на стіні дуже велика користь! Вона дірку на шпалерах прикриває ».

Колліна в Україні для відводу очей. Для того, щоб можна було на нього звалити всі гріхи, сховатися за широкою спиною, а самим продовжувати займатися своїми справами.

Це одіозними дядько з неосяжним авторитетом, настільки ж великим, як дірка на наших шпалерах у суддівському корпусі. Але навіть всі його особисті та дипломатичні якості не в змозі загородити цю диру.

Мені бачиться, що щоб розгрібати, руйнувати і впорядковувати наш бедлам у Колліни немає ні повноважень, ні можливостей, ні банально сил, як, наприклад, у одного пожежного не вистачить сил загасити палаючий ліс. Тому виглядає все так, ніби «злочини» відбуваються з його мовчазної згоди. Знаєте, є такий вислів «злочинну бездіяльність». Але зробити-то по суті він нічого і не може.Я впевнена, що про це подбали.

Ним всього лише відволікають людей від якихось важливих речей. Як відволікають народ пташиним грипом від підвищення цін. Як закон про заборону куріння в барах створює уявну проблему і нацьковує дві категорії населення один на одного, поки товариші дерибанять гроші на дороги. І тому і до, і після зміни керівництва федерації все так само обурено і ображено волають до італійця.Він універсальний і вигідний у будь-який час, в будь-якій ситуації. Ми можемо звалити на Колліну все і нам в голову не прийде лаяти і намагатися розібратися в тому, хто насправді винен у суддівському свавіллі, і хто за ним стоїть.

Марина Лагута, footboom

ТегиТеги:

Реклама