<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Футбольна ліга мрії: три революційні ідеї

Spy-Football.com

17/3/2013 , 15:21

969897«ЕКСКЛЮЗИВ!», – Вигукнула газета «Таймс» учора, в якій його головний футбол репортер Олівер Кей стверджував, що провідні світові футбольні клуби отримають величезні фінансові стимули для участі в 24-командному турнірі, який буде проходити кожні два роки в Катарі і сусідніх державах району Перської затоки.

Досить смілива заява, для якого потрібна міцна основа. Аналітик стверджував, що історія виникла з пародії статті на відомому французькому сайті. Швидко прочитавши цю статтю, Кей зробив досить цікаві висновки.

На даний момент, Олівер Кей рішуче дотримуватися своїх ексклюзивних ідей. Але з іншого боку, французький футбольний джерело стверджує, що його оригінальна стаття була лише зроблена в якості ідеї. Тобто французький сайт створив статтю про «Футбольну лігу мрії».

Таким чином ми також вирішили задуматися про те, якою могла б бути Футбольна ліга мрії. Ми представили 3 ідеї на цей рахунок.

Перша ідея Футбольної ліги мрії:

Ця ідея, насправді, дуже часто обговорюється останнім часом і є, на мій погляд, найбільш логічною з усіх. Ця ідея полягає в створенні європейської суперліги. Елітні клуби з найсильніших ліг по всьому континенту можуть бути зібрані в одну особливу суперлігу, в якій вони змагатимуться протягом всього футбольного сезону.

Для учасників такої суперліги, тобто найсильніших і найвідоміших клубів, буде гарантований щедрий дохід. Тоді такі клуби, володіючи ще більшими фінансовими резервами, зможуть зміцнювати свій склад кращими гравцями із «зовнішнього світу». Тому буде неважко зберегти цей закритий турнір, так як всі клуби в ньому будуть самодостатніми.

Також ідея включає те, що всі суперклуб, що беруть участь в суперлізі, зможуть також брати участь у національних кубках своєї країни. Такий підхід, як мені здається, ставить клуби, що беруть участь у національній першості в невигідне становище.

Друга ідея Футбольної ліги мрії:

Можна створити «Реальну галактичну футбольну лігу». Мадридський «Реал» може пред’являти претензії до такої назви, але воно не має нічого спільного з командою з Іспанії, так само як і «Вершкові», насправді, не мають нічого спільного з Галактикою.

Ідея такої ліги полягає в тому, що в кінці кожного сезону 22 кращих в світі гравця будуть відібрані комітетом російських олігархів і катарських шейхів під головуванням Річарда Бренсона.

Кандидати вирушать в космос, щоб провести один виставковий матч на міжнародній космічній станції. Цей матч дозволить побачити, хто є кращим гравцем не тільки на Землі, але і в Галактиці.

Гравці повинні будуть адаптуватися до відсутності сили тяжіння і нескінченним кордонів простору. Єдиним стимулом перемогти буде пачка зворотних квитків для переможців. У той час як переможені будуть змушені залишитися на космічній станції, очікуючи наступного року, коли вони полетять з переможцем наступного матчу зірок.

Третя ідея Футбольної ліги мрії:

Може бути відкрита Соціалістична ліга, яку ласкаво назвуть «Чавес». Щоб зупинити зростаючий розрив між кращими і гіршими клубами, буде введений стелю зарплат, а футболісти будуть отримувати стільки, скільки отримують зараз в середньому фахівці в інших областях. А ось всі доходи, які приносить така ліга, наприклад, доходи від телетрансляцій, будуть рівномірно розподілятися між усіма командами, а не тільки між тими командами, матчі яких показувалися найчастіше.

Насправді, можна придумати й інші варіанти. На це ми даємо волю вашої фантазії.

ТегиТеги:

Реклама