<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Діагноз "Динамо Київ". Як вилікувати?

Spy-Football.com

17/5/2013 , 9:26

13 травня футбольний клуб «Динамо» Київ тихо відзначив свій 86-й день народження. Останнє десятиліття ювілей взагалі не справляється з відомих для уболівальників команди причин. Цього року подія традиційно пройшла непомітно і, здається, немає приводу щось обговорювати. Однак, третє місце у Чемпіонаті України є достатньою підставою поговорити про це.

Мені найближча оказія видалася в минулі свята. Під час одного з розширених травневих заходів хтось з друзів завів розмову про київське «Динамо». Інший – підтримав. Зав’язалася дискусія, яка періодично переростала в словесну бійку. Консерватори стверджували, що у динамівців все в ажурі. Група радикалів, природно, не погоджувалася і говорила про необхідність перетворень. На якомусь етапі останні озвучили намір створити Форум порятунку «Динамо».

Ідея полягала в тому, що вболівальники команди формують пакет пропозицій, що адресується менеджменту клубу. Частина з них будуть носити рекомендаційний характер, на інших, прийняті більше 75% форумчан, вболівальники будуть наполягати. Природно, все це має на увазі підписання меморандуму про співпрацю з клубом. Основними програмними цілями Форуму, на думку носіїв ідеї, будуть або перше місце в чемпіонаті України, або один з європейських кубків. Після цього Форум може саморозпуститися.

Оскільки мій стаж у якості активного вболівальника в останні роки був припинений, я переважно зберігав мовчання. Ініціатор розмови, що дотримується консервативних позицій, запропонував зайти в інтернет. На одному з сайтів, відкритих нам для огляду, ми побачили розгорнутий графік спортивних результатів команди за останні 77 років. Сьогоднішнє місце клубу виглядало не так вже й погано порівняно з результатами середини ХХ-го століття і, особливо, у порівнянні з українською економікою.

Потрібно рухатися крок за кроком – підніматися наверх крок за кроком. А іноді навіть треба зробити два кроки назад, щоб потім зробити один важливий крок вперед. Навіть у великих клубів трапляється переломний момент, коли треба створювати команду заново
– Олег Блохін

Наклавши графік спортивних результатів «Динамо» на карту зоряного неба, радикали виявили причину сьогоднішнього спаду, в знаходженні Місяця в сузір’ї Тельця. Всі стали обдзвонювати знайомих астрологів і знахарів. Ті швидко склали натальну карту і підтвердили: «Потрібні серйозні перетворення, інакше Місяць надовго переміститься в задню частину Тельця». Один з російських езотериків з українським корінням, з яким у мене був сеанс телефонного зв’язку, ненадовго (25-30 хвилин), поринув у медитацію. Вийшовши з неї, знахар припустив: – «Можливо, нашим пороблено». Потім він висловив ще міркування про те, що всім динамівцям потрібно пройти якусь духовну ініціацію. «ФК« Динамо » якби об’єднує футболістів матеріально, а віра об’єднає їх духовно» – стверджував він. Пройшовши таїнство посвяти, адепт гарантував динамівцям сходження мінімум на одну сходинку в турнірній таблиці. Як закріплення, він заходився оптимізувати зовнішній і внутрішній простір навколо футболістів (35-40 хвилин ще) за канонами феншуй.

Після завершення обряду все і, особливо, я полегшено зітхнули. Може й не доведеться ніякі форуми створювати. Коротко обговоривши тренерський склад і лавку запасних команди, ми окремо відзначили роботу динамівських спічрайтерів. Враховуючи результати команди, їм в останні роки все важче і важче готувати тези головним тренерам для післяматчевих прес-конференцій.

Незлим тихим словом пом’янули радянські електрички, на яких не раз, за ​​допомогою серії пересадок, нам вболівальникам доводилося добиратися до Москви (зайцем) наприкінці вісімдесятих. У столиці СРСР київське «Динамо» тоді боролися до останнього. Особливо жорстко динамівців у ті роки брав московський «Спартак». Часто виникало непорозуміння між нами і спартаківськими уболівальниками. Коли ми були приймаючою стороною, теж відважували їм «реверанси». Зараз це здається абсолютно дурним заняттям, але тоді в цьому був певний СЕНС – наші яскраво грали і перемагали.

Може і нинішній склад «Динамо» захоче повернути уболівальникам цей СЕНС?

blogs.lb.ua

ТегиТеги:

Реклама