<
>

Реклама

Трибуна cr7

Дуже сильно.Сестра Роналду публічно підтримала брата

Spy-Football.com

17/1/2018 , 12:27

Сестра Кріштіану Роналду написала відкритого листа на підтримку брата.

«Коли ти в 12 років переїхав до Лісабона, весь в сльозах і повний надій, вони говорили, що ти просто черговий хлопчина з Мадейри. Менше ніж через п’ять років ти грав за основу «Спортинга».

Коли ти провів перші матчі з дорослими, вони говорили, що ти просто чергова технічна вискочка. Через кілька місяців ти підписав контракт з «Манчестер Юнайтед».

Коли ти приїхав до Англії, вони говорили, що ти всього лише потенційний гравець, який може загубитися. За шість сезонів ти забив 118 голів.

Коли ти перейшов в «Реал», вони говорили, що тебе купили через імя – щоб продавати футболки. Але з 2009 року ти забив 422 голи в 418 матчах і побив практично всі рекорди.

Коли ти отримав перший «Золотий м’яч» в 2008-му, вони говорили, що на цьому все. Але ти заробив ще чотири.

Коли ти став капітаном збірної, вони говорили, що ти просто черговий капітан без харизми і лідерського духу. З 2016-му ти першим з португальців підняв кубок чемпіонів Європи.

Тепер, коли ти не забиваєш як інопланетянин два або три матчі, вони кажуть, що ти просто черговий гравець на заході кар’єри – нібито ти вже майже закінчив, вийшов з гри.

Не хвилюйся. Коли ти посміхнешся з трофеєм в руках на вершині Ейфелевої вежі, заб’єш черговий вирішальний гол або поб’єш новий рекорд, вони всі будуть уважно на тебе дивитися. І аплодувати.

Бідні люди. Це все, що їм залишилося ».

Реклама